Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-07, 14:16   #1272
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Serial na pewno obejrzymy, gdy mąż przeczyta powieść; teraz czyta mój tata, a potem szwagier w kolejce czeka.
U mnie w rodzinie też przekazujemy sobie książki, bardzo lubię uczucie, gdy możemy wymienić się spostrzeżeniami


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ramoneskę ostatnio mam nową, jesienną. Wybrałam taką:

https://www.skapiec.pl/site/cat/2529/comp/90327447



Urzekł mnie odpinany kaptur. Jednak bez mierzenia się nie da kupić, ja poszłam do Van Graafa przymierzyć modele, a potem taniej znacznie kupiłam na About You.
Bardzo praktyczna, podoba mi się Dobry patent z About You, od czasu, gdy zaczęłam zwracać uwagę na składy, przeraża mnie cena niektórych ubrań. Wiem, że za jakość się płaci, ale moją studencką kieszeń boli podwójnie

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

A na jesień piekę wszystko, co znajdę w moich ukochanych przepisach Agnieszki Maciąg w Smaku Miłości. Teraz upiekłam ciasto jabłkowo-cynamonowo-orzechowe i jakkolwiek nudnie to brzmi z opisu, to smak jest po prostu obłędny. Drugi naprawdęspektakualrny przepis na nieprawdopodobną szarlotkę mam z książki Wszystkie smaki Skandynawii

Zrobiłam też już zupę-krem dyniową, ciasto dyniowe i kawę pumpkin spice latte. Ach, no i jeszcze ciasteczka whoopie pies z przepisu Madame Edith.
Przeglądałam wszystkie Smaki w Empiku, kuszą O Wszystkich smakach Skandynawii nie słyszałam, muszę przejrzeć, uwielbiam skandynawską kuchnię
Jakie książki kucharskie polecasz?

Pycha, uwielbiam krem z dyni

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość

ekomonika a mi bardzo trudno przestawić się na jesienne chłody i brak słońca. Tam było takie mocne słońce, bezchmurne niebo - cudnie po prostu. A u nas szaro-buro i deszczowo. Liczę na poprawę pogody i nieco cieplejsze oblicze października
Dzisiejsza (i wczorajsza) pogoda rozpieszcza - 20 stopni, ciepło, słonecznie. Lubię taką jesień, choć do idealnej pogody brakuje jeszcze deszczu

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ja kocham jesień na równi z wiosną. Moje ulubiony pory roku!
Najbardziej umiarkowane pory roku
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio trafiłam na bloga Hungry4life. Bardzo Wam polecam. Dziewczyna pisze przejmująco i szczegółowo o swojej historii choroby. Można poczytać, jak nasza służba zdrowia zrobiła z niej inwalidkę. Dziewczyna ma 30 lat, jest z Lublina (Pink ) i od ponad dwóch lat nic nie je i nie pije... polecam Wam poczytać.
Matko, nie mogę czytać o takich historiach, mam w sobie za dużo empatii i bardzo się przejmuję losem takich osób Niesamowicie jej współczuję...

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ekomonika, przepraszam, zapomniałam odpowiedzieć na Twoje pytanie:




Tak, wiem, że są podobno takie rasy dla alergików, ale nie biorę takiej opcji pod uwagę. Moje wszystkie koty (a miałam koty od 6-go roku życia) były przygarnięte z ulicy lub ze schroniska. Nigdy nie zapłaciłabym za rasowe zwierzę, skoro tyle ich jest w potrzebie.
Druga sprawa, to i tak nie miałabym pewności, że mąż nie będzie miał objawów alergii i co potem miałabym zrobić z takim kotem?
Nic nie szkodzi
Rozumiem, Twoją postawę bardzo się chwali Faktycznie, nie pomyślałam o tym, choć dobrze wiedzieć, że zawsze istnieje jakaś opcja.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
A w tematach włosowo - kosmetycznym- mam nowy, piękny kolor włosów moja fryzjerka trafiła idealnie dawno nie czułam się tak dobrze w żadnym kolorze. Niby zmiana jest bardzo subtelna, ale różnica jest
Pochwalisz się kolorem?


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
I jeszcze w tematach makijażowych to bardzo spodobała mi się nowa limitowana kolekcja kosmetyków Charlotte Tilbury "Pillow Talk" przepiękna - idealnie w mój gust. Najbardziej chciałabym z tej kolekcji szminkę, paletę cieni i ten genialny korektor. Spójrzcie tylko na ten makijaż :
https://www.youtube.com/watch?v=RLgKvHOxeUs

Szkoda, że wciąż Tilbury nie do kupienia w PL
Ostatnio sporo marek miało swoje premiery m.in. Fenty Beauty a dziś Anastasia Beverly Hills - a ja bym chciała Charlotte
Przepiękny makijaż. Moim zdaniem delikatne makijaże najlepiej podkreślają urodę, choć instagramowe są widowiskowe i naprawdę potrafią zmienić twarz, odbierają sporo młodości i naturalności. Odkąd sama maluję inne kobiety, doceniam delikatniejsze odcienie szminek i cieni do powiek.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

Przeczytałam. Coś potwornego. Czekam na ostatnią część tej historii. Powiem tylko tyle: Jeżeli - jeżeli - są za to choć trochę odpowiedzialni lekarze z operacji nr 1 czy 2, to mam nadzieję, że spotka ich zasłużona i bardzo ciężka kara.
Zgadzam się



Cytat:
Napisane przez XXSaga Pokaż wiadomość
ekomonika dziękuje za przepis, faktycznie jest pyszna
Ciesze się, że smakuje

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten piękny weekend!ďż˝ďż˝ďż˝ďż˝ďż˝ďż ˝
Polecam Wam obłędne pyszne ciasteczka z masłem orzechowym. Istna rozpusta! ��
https://www.kwestiasmaku.com/przepis...kami-czekolady

Uwielbiam takie ciastka, muszę wypróbować przepis!


Pochwalę się Wam moim stosikiem ostatnich zakupów książkowych. Skusiłam się na #sexed Anji Rubik, co sądzicie o obowiązkowej edukacji seksualnej w szkołach?
(Stosik stoi przy łóżku, przez Eksperyment jeszcze nie przebrnęłam, dlatego znajduje się na zdjęciu.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 43258955_174962313422138_6354943012568563712_n.jpg (18,5 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez ekomonika
Czas edycji: 2018-10-07 o 14:26
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując