Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-08, 19:09   #1274
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dobry wieczór z bólem gardła... 🤒



Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Przeglądałam wszystkie Smaki w Empiku, kuszą O Wszystkich smakach Skandynawii nie słyszałam, muszę przejrzeć, uwielbiam skandynawską kuchnię
Jakie książki kucharskie polecasz?
Najbardziej lubię właśnie Smak miłości A. Maciąg i z niej najczęściej korzystam. Wszystkie smaki Skandynawii to głównie kuchnia mięsna, ale dla tego jednego przepisu na ciasto warto było sobie tę książkę zamówić.
Bardzo często korzystam z przepisów na blogu Madame Edith oraz Kwestii Smaku.

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Przepiękny makijaż. Moim zdaniem delikatne makijaże najlepiej podkreślają urodę, choć instagramowe są widowiskowe i naprawdę potrafią zmienić twarz, odbierają sporo młodości i naturalności. Odkąd sama maluję inne kobiety, doceniam delikatniejsze odcienie szminek i cieni do powiek.
Jesteś makijażystką? To musi być dość wymagające zajęcie, jak mniemam, z uwagi na wiele oczekiwań i wymagań klientek ...

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam moim stosikiem ostatnich zakupów książkowych. Skusiłam się na #sexed Anji Rubik, co sądzicie o obowiązkowej edukacji seksualnej w szkołach?
(Stosik stoi przy łóżku, przez Eksperyment jeszcze nie przebrnęłam, dlatego znajduje się na zdjęciu.)
Piekny stosik.
Edukacja seksualna być powinna, tylko że kto miałby ją prowadzić? Kler, jak wcześniej były na to takie pomysły? Absolutny zakaz. Ale jakiś rozsądny człowiek z odpowiednim wykształceniem bez uprzedzeń i przekonań religijnych - tak.

A to nie ma teraz edukacji seksualnej w liceach??


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Fotkę nowego koloru włosów wstawię niedługo, ale się trochę wstydzę, bo zdjęcie niestety oddaje jak w ostatnim czasie pogorszył się stan moich włosów Jak się okazuje w przypadku włosów rozjaśnianych naturalne kosmetyki nie dają rady i efekt jest jaki jest jestem załamana. Muszę przeprosić się z sylikonami i itp.
Silikony nie są wcale takie złe.


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że tak mało jest lekarzy, którym zależy. Do tego zawodu na prawdę trzeba mieć pasję. A co raz mniej takich osób.
Tak, to bardzo trudny zawód. Chyba trudniejszy jest już tylko zawód ratownika medycznego. Czytałam kiedyś jakiś blog przedstawiciela tego zawodu. Przerażające.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
lubisz deszcz? ja bardzo nie.
Ja też nie. Lubię tylko wtedy, gdy mogę go oglądać przez okno z kubkiem herbaty w ręku. ☕ ☔


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Co do Anji Rubik i jej poradnika to dotychczas słyszałam tylko prześmiewcze opinie, zwłaszcza odnośnie pewnej kwestii, którą Anja mocno promuje i chyba wyjątkowo lubi. Jakie jest Twoje zdanie na temat jej poradnika?
A jaka to kwestia?

Anja Rubik ostatnio jakoś zaginęła w akcji, nie? Kiedyś była bardzo widoczna, a teraz w ogóle.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując