Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-10, 09:34   #1277
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Teo współczuję - zdrówka

niestety sezon na infekcje powoli się zaczyna.
Zdrowiej szybko, bo ma być teraz długo ciepło - nawet do 20 C taką jesień - słoneczną, ciepłą to ja bardzo lubię 🍂🍁
Dziękuję!
To prawda, jest bajeczna pogoda! ☀️🍂


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Anja przy każdej możliwej okazji zachwala masturbację.
Trochę żartów z niej (miejscami chamskich) było z tego powodu w komentarzach w internecie.
O, nie słyszałam o tym.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Kompletnie wypadła z obiegu, zwłaszcza światowej mody, ale w ogóle mnie to nie dziwi. Anja z biegiem lat tak zmieniła image, że dziś wygląda bardzo androgynicznie. Przestało być zapotrzebowanie na taki typ urody. I o ile jej koleżanki z branży o bardziej kobiecej urodzie nadal są widoczne, zwłaszcza że wiele marek zaangażowało do kampanii starsze modelki w wieku 35+45+, a nawet więcej np. Zara - Carmen Kass, Mango - Amber Valletta i Carolyn Murphy.
Niestety dziś Anja nie wygląda tak dobrze, jak w czasach swoich największych sukcesów. Dziś promowany jest inny typ urody - bardziej kobiece kształty. Nie takie sylwetki jak Anja. Rówieśniczki Anji, które nadal się liczą są zupełnie w innym typie urody.
To by się zgadzało z moimi wrażeniami. Ale ważne, żeby była w zgodzie ze sobą, jeśli w takim stylu czuje się lepiej.


Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Zmieniając temat - chyba wszystkie tu lubimy oglądać wnętrza podrzucam nowy filmik z Mirandą dla Allure, gdzie Randzia pokazuje swoją nową sypialnię/łazienkę, a może bardziej pokój kąpielowy
zresztą same zobaczcie :
https://www.youtube.com/watch?v=DoWBM86zrhk
Ciekawy pomysł, ale nie chciałabym mieć takiego rozwiązania we własnym domu

Miranda wyglądała tu na bardzo zmęczoną. Wiem, że to było kręcone w ciąży, ale ona od tego czasu wygląda tak samo... umęczona.



Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Kreski są przereklamowane, mogą bardzo łatwo przytłoczyć oko. Jeśli chce się oko wydłużyć lub nadać migdałowego kształtu, cienie zrobią to lepiej (i szybciej, a wcale nie jest to takie trudne!).
Ja z kolei uwielbiam kreski, robię je w 15 sekund, ale to mój znak rozpoznawczy od 18 lat... Do mnie cienie niestety nie pasują (z powodu podkrążonych oczu). Cienie miałam tylko na swój ślub, żeby dobrze wszystko wyszło na zdjęciach.


Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Na ból gardła i osłabienie dobrze działa złote mleko i płukanie gardła solą.
Chyba właśnie ze Smaków miłości jest przepis na ciasto z rabarbarem, które kiedyś polecałaś? Jest przepyszne, warto ją kupić tylko dla tego przepisu.
Płukanie solą niestety nie jest dla mnie, bo mam z natury bardzo suche gardło, a to znacznie pogarsza sprawę. Ale złote mleko tak, tak samo jak inny polecany przez nią sposób - płukanie dentoseptem. Świetna rzecz. Raz spróbowałam polecany przez nią propolis na gardło i myślałam, ze wypaliło mi dziurę. Więc tego też nie polecam...

W Smakach miłości są dwa świetne przepisy na ciasto: z rabarbarem i z jabłkami. Daję im 9/10. Natomiast w tej skandynawskiej jest przepis na szarlotkę, któremu z kolei daję 11/10. Tylko przygotowanie jest bardzo czasochłonne z uwagi na fakt, że trzeba zdjąć skórkę z uprażonych orzechów laskowych, a jest to, kurczę, niesłychanie trudna sprawa.


Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Jest wymagające, ale daje dużo radości. Bardzo lubię moment, kiedy kobiety patrzą w lusterko po raz pierwszy po skończeniu makijażu - widać radość w ich oczach
Na pewno!

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Kończyłam liceum kilka lat temu i nie miałam ani edukacji seksualnej ani wychowania do życia w rodzinie. :nope:
Ja też nie miałam.


Jak wam się podobała Miranda na ostatnim wystąpieniu?
https://celebmafia.com/miranda-kerr-...-2018-1610175/


Fajnie, że zapuściła włosy.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując