Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-12, 16:45   #4140
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Równo?
Jak Ci się sprawdza ta różnica wieku?

Ja poproszę link do tęczy
Nadia jest z początku kwietnia a Nina z początku sierpnia 🙂 dla mnie jest to idealna różnica, na tyle mała ze dziewczyny fajnie razem się bawią a jednocześnie młodsza bardzo dużo uczy się od starszej, obserwuje, naśladuje. No i starsza mimo ze ma dopiero 3,5r tez fajnie mi pomaga, coś poda jak potrzebuje akurat pampka przewinąć a nie wzięłam ze sobą chusteczek 😁 czy popilnuje chwile Ninę, przyprowadzi za rączkę, ukocha, trochę tez się pokłócą o zabawki (wszystko w tej chwili tak naprawdę kupujemy podwójnie 😂&#128521.
Myślicie chyba intensywnie o rodzeństwie dla Pestki co? 😊 Jeśli się zastanawiasz to naprawdę nie ma nad czym, jeśli oboje oczywiście chcecie 😊 nie jest wcale tak ciężko a wg mnie lepiej wszystko odbębnić to za jednym zamachem, pieluchy, nieprzespane noce itp Patrzenie na ich miłość wszystko wynagradza 🙂

Tęcza https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0676763002.html

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Hej [emoji8] Mam te czerwone i też w moim mniemaniu wypadają na leciutko większe- choć to może taki model. Ja kupowałam je z dwa miesiące temu i wczoraj właśnie zaniosłam je jeszcze z metką do krawcowej bo jeszcze sporo chudnę po ciąży. Ale 32 może być ok [emoji4] Nie wiem czy widziałaś je na żywo ale wg mnie są naprawdę fajne [emoji4] Materiał bardzo porządny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Dziękuję [emoji8] Ale niestety nie pokazuje mi strony - chyba nie ma ich na stanie. Ale komplet z myszką musimy mieć [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie otwierają Ci się linki? 🙁 mi działają, na tel działań . Nr ref są na końcu linków
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora