Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-13, 21:36   #1489
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;85982470]To w takim razie rozważyłabym opcję między Jasnym Latem, a Chłodnym.
Czy pasują Ci wyłącznie chłodne kolory?
Na Jasne Lato może wskazywać złamana biel (Masz na myśli kremową?), oraz fakt, że możesz nosić co niektóre intensywniejsze kolory. Jasne Lato ma najczystszą paletę pod względem chromatyczności ze wszystkich trzech odsłon Lata.
Piszesz o zawartości niebieskiego pigmentu w fiolecie - fioletowy błękit, kolor bławatka też jest charakterystyczny dla palety JL.
Jeśli chodzi o żółć Jasnego Lata, jest mniej przytłumiony niż u Chłodnego Lata, ale jest nieco "przybrudzony", przechodzi właśnie w taki piaskowy beż.
Pisałaś, że szarości Cię lubią, więc to też może wskazywać na Lato.
Czy wyglądasz dobrze w kolorach morza - błękitach, turkusach, zielononiebieskim, szmaragdowym, itp.?[/QUOTE]

Kolory morza bardzo lubię i mogę być tu mało obiektywna Ale wydaje mi się, że dobrze mi w nich.

Dziś porównałam różne kolory z mojej szafy (bez makijażu) i w większości wyglądałam ok. Tyle, że wczoraj jak przykładałam, w większości się sobie nie podobałam (mogłam mieć podrażnioną cerę, albo coś takiego :/).

Z tego co mierzyłam:
- czarny mnie przytłaczał ( nie bardzo, ale jednak...a w makijażu wyglądam w czarnym ok).
- czerwienie jednak nie wyglądały za dobrze

-jasny róż i fiolet a'la bez wyglądały ładnie
- o dziwo średnio ciemna, dosyć ciepła, dosyć intensywna zieleń wyglądała dobrze
-pomarańcz i koral wyglądały źle
-grafit (taki zgaszony :P) wyglądał dobrze.

-fiolety (bakłażan i intensywny, ciemny ultraviolet) wyglądały dobrze.
-chłodny, zgaszony niebieski wyglądał dobrze.
-bardzo dobrze mi w neutralnym i zimnym khaki. W ciepłym khaki wyglądam źle (ok...pewnie każdy z tych odcieni ma inną nazwę, ale mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodzi :P)

Odcieni żółci nawet nie biorę pod uwagę, bo mam chyba tylko jedną żółtą rzecz - taką narzutkę w kolorze kurczakowej żółci...ale to się nosi "na coś" i kolor właściwie nie jest przy twarzy.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora