Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-01, 22:11   #33
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

mircia14 szybkowchłanialne białko przed treningiem, a wolnochłanialne po treningu jest zalecane na diecie na masę.. a jestem pewna, że Tobie na masie nie zależy. Na redukcji zrezygnowałabym z białka wolnochłanialnego jako posiłek potreningowy.

uciekająca_marchewka nie jestem przychylna takim dniu oczyszczania, ze względu na to, że to zaburza metabolizmu. Będąc na diecie uczysz organizm regularnych posiłków, ze wszystkich składnikami odżywczymi (na czele z białkiem) - to podkręca Ci metabolizm, takie dni oczyszczania mogą go tylko niepotrzebnie rozwalić Jednak jeżeli czujesz, że musisz to zadbaj, aby to był naprawdę tylko jeden dzień, aby dostarczyć organizmowi sporo wody, a ilość warzyw nie będzie mała - ale dość duża, w stałych odstępach czasu.

Eyo przy bólach migrenowych warto wyeliminować ze swojej diety takie produkty, które zawierają azotany, glutaminian sodu, aspartam czy produkty pochodne od octu. Mówiąc bardziej po polsku wszelkie konserwy, zupki w proszku, kostki rosołowe, chipsy, miksy przypraw, słodziki, żywność typu light (tą która jest przez producenta uznawana za "dietetyczną"). Niestety, ale głód może wzmożyć bóle migrenowe. Powinnaś dbać o to, żeby mieć jakąś pełnowartościową przekąskę przy sobie, ale unikaj jedzenia na pusty żółądek słodyczy, czy owoców.

Smooth Di ta ryba będzie nadal posiłkiem białkowym.

asia95 ok. 1500 kcal - czyli typowe R
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując