Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-25, 07:24   #52
Zelka_07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 424
Dot.: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi, ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez venomik Pokaż wiadomość
1. Napisałabyś jak się żywisz, zamiast na wzór eRek z wątku NCJ bo tam jadłospisy są bardzo różnej jakości.
2. W redukcji co 2-3 tygodnie robi się ładowanie - czyli dzień w którym swoje zapotrzebowanie dostarczasz w duzej mierze węglowodanami. To pozwala oddalić widmo zatrzymania.
3. Zmień ćwiczenia na siłowe (np. trening obwodowy 3/tydzień), a w wolnych dniach ćwicz interwały. Nie ma sensu truchtać 1,5h.
już precyzuje bo widze że napisałam mało dokładnie
na wzóR to miałam na myśli te które zostały ocenione jako poprawne
z grubsza wygląda to tak:
ś zawsze owsianka i owoc
przed treningiem jajo lub ze 2 plastry polędwicy
tu ćwicze od 1 do 1,5h przeważnie od pn do piątku w tym siłowe co drugi dzień (raz wypadają2 raz3 siłowe trwają po 40-60min ,a na orbim to 50-60min macham max czyli jest zestaw siłowe + orbi lub orbi+twister
2śn= po ćw: 2 kromki razowe z szynka ew. jajo , tuńczyk +owoc
obiad: tu ostatnio wywaliłam wegle może to jest błąd? i jem warzywa z miesem lub jajkami sadzonymi na szynce lub ryba przyznam sie że czasem wleci coś w panierce
p:jogurt nat z jakimiś orzechami czasem plaster szynki do tego
k: wieśniak z warzywkami czesto wkrajam do niego też szynke
chodze późno spać wiec czasem zdarza sie druga kolacja białkowa jajko czy cuś odrobina orzeszków (nie wiem czy wieczorem można)

no to chyba wsio mam nadzieje że jest to czytelne
wczesniej pozwalałam sobie jakoś na wiecej luzu i małe grzeszki np kanapka o 18 a chudłam te o,5kg na tydzień.
i dziękuje za odpowiedź
__________________
MNIEJ GADAĆ WIĘCEJ ROBIĆ
Zelka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując