Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki KIKO
Wątek: Kosmetyki KIKO
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-28, 18:40   #5
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Nie lubie kosmetyków Kiko, wedlug mnie są trochę kiepskiej jakości, przynajmniej te, ktore ja mam. Lakiery do pazokci trzymaja sie u mnie jeden dzień, słabo kryją, jedynie pędzelek mi sie podoba. Błyszczyki strasznie się kleją i szybko znikają z ust, a tusze do rzęs nie nadawały się do użytku po ok. 2 tygodniach
U mnie lakiery trzymaja sie dluzej. Z blyszczykow to jedynie te w tubce sa klejaca, a tuszow nie testowalam. Mysle, ze w Kiko stosunek jakosci do ceny jest dobry. Nie sa to oczywiscie kosmetyki profesjonalne czy luksusowe, ale mozna znalesc pare perelek tak samo jak zapewne i bubli. Ale to chyba w duzej czesci firm tak jest. Np. kupilam tusz Hypnose, ktorego nie lubie bo od samego otwarcia tworzyl grudki i nieladnie rzesy wygladaly, natomiast mam tez L´extreme, ktory jest super i pieknie maluje nawet po pol roku od otwarcia.
Z Kiko to slyszalam, ze tusz Ultra Tech WP jest dobry. Jak bede miala okazje to go przetestuje.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie ma tych kosmetyków w Polsce. Chętnie bym przetestowała parę rzeczy.
Pare rzeczy jest na allegro, chociaz o czywiscie to nie to samo co pojsc do sklepu i sobie pomacac
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując