Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-08, 21:27   #190
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji Naszego święta
U mnie też dziś kwiatowo wczoraj kupiłam żonkile, dziś mąż przyniósł dla mnie i dla córki po bukiecie goździków ( tylko o rajstopach zapomniał [emoji6]) a na wieczór najsłodszy, najcudowniejszy fioletowy tulipan od córki. Poszła do taty i mówi wszystkie panie w przedszkolu dziś dostały tulipany, ja też bym chciała mamusi kupić . Wzięła pieniazek sama podeszła do Pani, wybrała, poprosiła i przybiegla i mówi to dla Ciebie kocham cię [emoji7] moje złotko [emoji846].

Beellina ależ Ty masz talent dziewczyno [emoji846], brawo piękny zając [emoji846]

Zabuzabu tak to prawda dużo jest strat i nieszczęść z ciążą związanych. Ja sobie nie zdawałam sprawy dopóki nie trafiłam na to forum, ale to miejsce bardzo mi pomogło, znalazłam tutaj duże wsparcie.

Beellina dziękuję [emoji8] dziś u nas piękne słońce, cieplutko, długi spacer z córką i mężem popołudniu i od razu się lepiej czuje [emoji846]

Pytałaś o książki, uwielbiam czytać książki, szczególnie kryminały [emoji846]

Mam nadzieję i Wam życzę żebyście szybciutko do mnie dołączyły i ten wątek przyniósł nam same dobre wiadomości i szczęśliwe zakończenia [emoji8][emoji8][emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując