Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-12, 08:42   #197
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Miłego weekendu dziewczynki? . 🦋
U mnie dziś aktywny dzień od rana, kupiliśmy nowe autko i było mase spraw do załatwiania. Odebralismy biurko dla synka i jaki ważny, mówię wam, siedzi i sobie mości swoimi rzeczami. Mówi ze to jegk biuro więc nie wolno mu przeszkadzać.
Wczoraj dzień kobiet milusi, w pracy rozpieszczali kwiatkami, w domu tak samo, a wieczór mąż zrobił romatik wieczór. Kolacja przy świecach i finał wieczorka też milusi..
Marianka mam nadzieje że szybko wszystkie dołączymy do twojego grona brzuszkowego [emoji173] marzenie.
Jakie autko kupiliście ?
Nas też czeka zmiana auta na wiosnę, ustaliliśmy z mężem że moje auto zostaje , a wymienimy jego, ja wolę małe samochody, ale w moim naszej trojce jest ciasno jak mamy gdzieś pojechać , więc z babetlami synka się nie pomieścimy, ale za to jest w bardzo dobrym stanie, więc zostaje, a auto męża to trochę taki start grat ( pewnie by się obraził ) ale taka prawda, więc jego wymienimy na jakieś większe i będzie git

Biurko ważna rzecz, ja pamiętam jak mojej kupiliśmy stolik do rysowania, to się czuła taka ważna .

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Beellina nowe autko super ☺ to pewnie wieczorem świętujecie☺ nam przywieźli dzisiaj nową pralkę ale coś mi się nie podoba jak pracuje, cały program przejdzie ładnie i bezszelestnie a tuż przed wirowaniem zaczyna się zacinac, wydłuża się praca (jedna minuta na wyświetlaczu trwa 3 rzeczywiste minuty ) i wydaje dziwne odgłosy. Chyba trzeba będzie reklamować grrr a tak się cieszyłam....
My też niedawno wymienialiśmy pralkę i jest super strzał w dziesiątkę, ale jak ją kupowaliśmy to była promocja w sklepie i mogliśmy kupić inny sprzęt dużo taniej , więc kupiłam sobie żelazko ze stają pary bo moje miało już prawie 10 lat . W domu okazało się że żelazko jest uszkodzone, tzn nie samo żelazko tylko stacja pary, mąż następnego dnia po pracy pojechał tam i mu wymienili od ręki na nowe żelazko. Także myślę że warto od razu reklamować i żądać wymiany na nowy model, bo to bez sensu żeby kupić ze sklepu nowy sprzęt i od razu miał trafić do serwisu.

Cytat:
Napisane przez lucky woman Pokaż wiadomość
Oj chyba te wiatry wszystkich męczą. Dziewczyny mam pytanie i z góry uprzedzam nie chcę wywoływać dyskusji na temat szczepień bo wiem że to może być drażliwy temat, pytam by zrozumieć bo w książeczce zdrowia dziecka mam informację iż kolejne szczepienie córka ma mieć w wieku 6 lat a dziś dostałyśmy wezwanie na szczepienie a ona będzie miała w sugerowany dzień szczepienia dopiero 5 lat i czuję się pogubiona bo wolałabym nie przyspieszać szczepień. Jak było w przypadku Waszych pociech też miałyście to szczepienie między 5a6 urodzinami czy po 6 urodzinach?
Moja 5 lat skończy dopiero w lipcu, także jeszcze nas nie umawiali na to szczepienie, ale rozmawiałam ze znajomymi którzy mają dzieci ze stycznia że już ich umawiają na to szczepienie. Napewno jej wszystko ok , bo w przychodniach bardzo pilnują terminów.

Ja jestem za szczepieniami, moją szczepiliśmy szczepionkami obowiązkowymi , wybraliśmy wariant płatny 5w1 , dodatkowo szczepiliśmy ospę wietrzną ( bezpłatny program dla dzieci uczeszczających do żłobka) oraz pneumokoki. Nie zdecydowaliśmy się na rotawirusa, a teraz jak byliśmy w szpitalu to anastezjolog namawiał nas na szczepienie na meningokoki bo mówiła pani doktor że to stanowi teraz duży problem, ale od operacji musimy odczekać minimum pół roku, więc jeszcze nie podjeliśmy decyzji czy będziemy to robić.

U nas paskudna pogoda , wieje wiatr, wczoraj padał śnieg , już nie mogę doczekać się wiosny

Chciałam się Wam jeszcze pochwalić że wczoraj pierwszy raz poczułam ruchy synka sceneria mało romantyczna bo na fotelu dentystycznym , ale wieczorem jak czytałam córce bajkę to też poczułam
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując