Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 12:49   #84
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Daj spokój, jeszcze wiosna, lato to takie pory, gdzie po pracy ciągnie z domu żeby wyjść, ale w taką pogodę jak teraz to już nie ma opcji, żeby wyszła z domu jak do niego wejdę
Jak dobrze mieć kogoś, kto mnie rozumie
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Mój szef mieszka aktualnie daleeeeko, a przełożony to wymagający, ale śmieszek. Atmosfera raczej luźna też ma czasem trudne w realizacji pomysły.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Prywatnie mój szef to mój kolega, pracowaliśmy razem kilka lat temu, ogólnie nie powinnam narzekać, bo naprawdę mam niezłe warunki ale ilośc obowiązków i rzeczy, które mam zrobić "na już" mnie dobijają. On sam nieraz mówi, że zdaje sobie sprawe z tego, jak obciężeni są jego podwładni ale twierdzi jednoczesnie, że on robi 10 razy wiecej
Ale to nie zmienia faktu, że odkąd zaczęłam pracować na tym stanowisku (wczesniej jeszcze w innym miejscu) to wyszła u mnie niedoczynność i Hashimoto, więc stres bardzo wpływa na zdrowie i jestem tego przykładem.
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując