Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-07, 11:23   #15
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenie z pomocy glinki z pewnością skorzystam
Revlon Colorstay ma masę ( masę naprawdę) alkoholu i to jedna z przyczyn tego że tak dobrze matuje. Niestety może podrażniać .
Używałam 3 kremów BB od Skin 79 , różowego , zielonego i tego pomarańczowego właśnie ale nie przyeglądałam składu. Faktycznie nieźle wygląda na skórze która ma rozszeżone pory. Może to zasługa tego silikoni właśnie. Wydaje mi się że Twoje oczyszczanie jest wystarczające. Moje jest skromniejszy a używam od długiego czasu podkładu z silikonem ( gdzieś w tyle składu ale jednak) i nic a nic mi się nie dzieje. Oczywiście jeśli ńie użyje swojego nowego kremu


Co do laseru. Z całego serca polecam. Nie zamknął idealnie każdego naczynka ale teraz mogę używać lekkich podkładów. Mogę się nie malować i wstydzę się swojej buzi. A takie lekkie podkłady są dla trądzikowców korzystniejsze.
Ja bym odłożyła pieniążki i zrobiła te zabiegi.

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



Czyli ta jego ultra łatwość wchłaniania to po prostu brak efektu
Wiem ze dobrze radzisz z tym lekkim podkładem.Czasami w przypływie złości a raczej bezsilności mowię sobie "pal licho z tymi naczynkami".Widuje gorsze twarze na ulicy.Przeczytalam ostatnio świetna recenzje podkładu Lirene u Kosmetycznej Hedonistki(dziewczyna ma co zakrywać podkładem) i tak się nawet zastanawiam.Wiesz mój problem jest taki,ze tak naprawdę nie mam widocznego trądziku.Kazda osoba,której mowię,ze mam trądzik rozowaty jest bardzo zdziwiona i pyta "gdzie?".Wiem,ze bardzo muszę uważać na komodogennosc,bo chwila nieuwagi i mały wysyp gotowy.
Ile kosztuje podkład,którego używasz?Czy próbowałaś może kremu do cery mieszanej z AOK?I czy miałaś serie z Ziaji Liście Manuka?Znalazlam tu w Niemczech firmę,która handluje kosmetykami z Polski ale ceny maja dwu,trzykrotnie wyższe niż w Polsce (LOL)

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Wiem ze dobrze radzisz z tym lekkim podkładem.Czasami w przypływie złości a raczej bezsilności mowię sobie "pal licho z tymi naczynkami".Widuje gorsze twarze na ulicy.Przeczytalam ostatnio świetna recenzje podkładu Lirene u Kosmetycznej Hedonistki(dziewczyna ma co zakrywać podkładem) i tak się nawet zastanawiam.Wiesz mój problem jest taki,ze tak naprawdę nie mam widocznego trądziku.Kazda osoba,której mowię,ze mam trądzik rozowaty jest bardzo zdziwiona i pyta "gdzie?".Wiem,ze bardzo muszę uważać na komodogennosc,bo chwila nieuwagi i mały wysyp gotowy.
Ile kosztuje podkład,którego używasz?Czy próbowałaś może kremu do cery mieszanej z AOK?I czy miałaś serie z Ziaji Liście Manuka?Znalazlam tu w Niemczech firmę,która handluje kosmetykami z Polski ale ceny maja dwu,trzykrotnie wyższe niż w Polsce (LOL)
Ile miałaś zabiegów laserem i czy robiłaś tutaj czy w Polsce?

Całuski
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując