Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-07, 13:02   #26
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Jest dobrze.Moja twarz jest saute.Bez niczego.Ale swoją droga ten Twój podkład pięknie stapia się z cera.Ja jak poszaleje z Revlonem to mam ciasto na twarzy.Ale teraz zawsze blenduje podkład jajkiem i powiem Ci,ze porów aż tak bardzo nie widać.Jak nanosze palcami to zawsze coś wejdzie w moje kraterki a jajko naprawdę pomaga.
Tak od frontu bywają bardziej widoczne. Teint Joli jest super. Tylko trochę za ciemny bo to podkład typowo brązujący. Jak dam tylko ociupinkę za dużo to wtedy pory są bardziej widoczne. Myślę o laserze. No i szukam jakiegoś lekkiego kremu. U mnie same wtopy. Taki krem który pasuje mi najbardziej to physiogel no ale moja skóra nie potrzebuje aż takiego nawilżacza . No i Guerlain ale tu tak jak pisałam. W końcu kupię coś dla nastolatek
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-07 o 13:09
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując