Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyszukiwarka w wiarygodnych perfumeriach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-30, 15:02   #85
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wyszukiwarka w wiarygodnych perfumeriach

Cytat:
Napisane przez szampejn Pokaż wiadomość
Feryenne wpadłaś na świetny pomysł z tą wyszukiwarką! Czegoś takiego było mi trzeba. Łatwa w obsłudze, przyjemna dla oka i oszczędza czas, a przy tym trochę pieniędzy .
Powaznie? Czas to moze i owszem, ale pieniadze? Toz to ta wyszukiwarka to kusicielka, zamiast 1 flakonu to kupisz 3, bo w hurcie taniej

Cytat:
Napisane przez feryenne Pokaż wiadomość
Przyznam się bez bicia, że nie wiem dlaczego tak jest
Tego właśnie strasznie nie lubię w mojej pracy, że czasem coś się spsuje i cholera wie o co c'mon
Dam znać, jak tylko uda mi się znaleźć przyczynę.



Dziękuję
Się tak wkręciłam w jej robienie, że momentami żałowałam, że muszę w ogóle spać, bo tak fajnie się pracowało

Informuję uprzejmie, że multizakupy już działają
Zmieniłam dość mocno sposób wyszukiwania i można już wyszukiwać naraz więcej niż 2 perfumy.
Ciekawa jestem Waszej opinii o tej nowej wersji
Wciąż jeszcze nie ma do nich linka na stronie, ale znajdują się tutaj:
http://perfumomaniak.pl/MultiSearch/MultiSearch
Bosz, dziewczyno, ale ty masz glowe Wyszukiwarka swietna Zrobilam male zdziwko jak odpalilam na telefonie i pokazala sie nowa szata
Ale....wtrace male ale. To tylko kosmetyka (mam nadzieje, ze nie dorzucam ci dodatkowej pracy).
Przy multizakupach kaze wybrac opcje: damskie, meskie. Bez tego nie pusci dalej. Przydalaby sie opcja unisex, bo akurat mnie interesowaly Ck One Summer i w wielu sklepach funkcjonuja jako unisex.
2) Czy w multizakupach zawsze trzeba wybrac rodzaj wody? Edp, edt? Bez wyboru nie pusci dalej. Czy mozna to pominac? Czy za skomplikowane, bo wypluje za duzo wynikow.

Wydawalo mi sie, ze w normalnej wyszukiwarce mozna to pominac, szczegolnie jak nie wiem (nie pamietam) w jakiej wersji wystepuja dane perfumy. Teraz tego nie sprawdze, bo mi wyszukiwarka nie dziala
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2018-05-30 o 15:05
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując