Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-19, 09:59   #2505
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Wykończyłam wcierkę Anwen grow me tender i podtrzymuję to co wcześniej pisałam: babyhairów naprawdę sporo, ale na długość przyrost słaby. 5 tydzień, a jeszcze nie mam potrzeby robienia odrostu, gdzie standardowo przy codziennym wcieraniu po 3-4 tygodniach jest już widoczny.
Stwierdziłam, że jednak chcę zapuścić włosy na długość, przynajmniej na jesień i zimę także wracam pokornie do Banfi. Chociaż i tak proszą się o cięcie, bo jakieś 3-4 cm nad końcówkami mam taką chamską linię zagęszczonych i fajnych włosów, która pokazuje, gdzie zaczęłam taką bardziej świadomą pielęgnację i mam ochotę dorównać do tego cięciem. Ale jeszcze są za krótkie na to
Zgadzam sie. Ja stosuje regularnie Grow Me Tender , baby hairow mam mnostwo, czuje spore zageszczenie, natomiast na dlugosc dziala srednio, a mi wlasnie najbardziej zalezy na przyroscie, bo wlosy rosna mi okrutnie powoli ( ok 1,5 cm na miesiac).

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Rzuciłam tą wcierkę w kąt, muszę do niej wrócić koniecznie. Ogólnie to przestałam dbać ... znowu. W poniedziałek idę do fryzjera i korci mnie przyciąć je mocniej. No ale wiadomo, boję się, że będę żałować, a przecież zapuszczam moje problemy
No, ale to jest problem z tym podcinaniem. Mi zostalo chyba z 2 cm rozjasnianych. Ostantio podcielam sporo , bo chcialam juz do konca pozbyc sie tego ustrojstrwa, to wlosy po takim konkretnym podcieciu zaczely mi sie wywijac na 5 cm i nie dalo rady tego ogarnac, czasami anwet musialam uzyc prostownicy. Dopiero jak mi teraz odrosly, to sa w miare wyprostowane. Wiec z dwojga zlego uznalam, ze wole pomeczyc sie z tymi rozjasnianymi, niz wywijajacymi sie koncami. I wlasnie zauwazylam, ze im bardziej podcinam do zdrowej czesci wlosa, tym bardziej pozniej mi sie wlasnie tak wywijaja.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataaWu2 Pokaż wiadomość
U mnie żadne wcierki, olejki itp nie dały rady niestety. tylko dobra dieta i wspomaganie suplami , ostatnio merz spezial robi robotę
Ja tez zdrowo sie odzywiam, ale na porost dziala to niestety srednio, bo z tego co czytalam to przyrost wlsa i cykl zycia wlosa jest juz uwarunkowane. Natomiast rzeczywiscie sama kondycja wlosow dzieki temu jest rewelacyjna.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując