Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-10, 10:43   #2519
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Fryzjerka stwierdziła, że 3 cm wystarczą w zupełności, a ja czuję się od razu lepiej


edit: od kilku dni wzięłam się ponownie za pielęgnację włosów. Na noc wcierka w skalp od Anwen, na resztę olej.

Jak tam u Was dziewczyny pielęgnacja?
U mnie tradycyjnie - wcierka Anwen Grow me tender z innymi juz nawet nie kombinuje A co do pielegnacji - moje wlosy sa juz prawie w calosci naturalne, wiec pielegnacja jest na maksa minimalistyczna - szampon, lekka odzywka, emolientowa gruszka b/s , a jak uzywam czegos bogatszego to rezygnuje z odzywki b/s. Wszystko na 10 minut. Masek juz w ogole nie uzywam, podobnie olejowania, bo za bardzo obciazaja mi wlosy. Tak wiec wracam do okresu swietnosci moich wlosow z czego bardzo sie ciesze i juz nigdy nie pofarbuje wlosow


Jezeli chodzi o nowa serwie Anwen to jestem zachwycona odzywka emolientowa do wysokoporow Z Hebe czekam na dostarczenie szamponu zwiekszajacego objetosc, bo jak byl porownywany do Hair me more to mial lepsze opinie. Niestety hair me more nie spelnil moich oczekiwan..
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując