Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna lista part 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-01, 23:19   #90
Brazylijka
Zakorzenienie
 
Avatar Brazylijka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 106
Przekupka: 167 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez kolorowa12 Pokaż wiadomość
Mam problem.
Otóż umawiałam się na wymiankę z wizażanką. Miała ona więcej przekupek więc miałam wysłać paczkę pierwsza. Jednak wizażanka stwierdziła, że wyśle mi rzeczy, a ja poczekam, aż ona mnie poinformuje kiedy ja mam wysłać, bo coś jej wypadło. Tak więc wysłała mi paczkę. Doszła i wszystko było ok. Dzisiaj jednak podczas mierzenia sweterka, zauważyłam, że ma on 5 dziurek na szwach i liczne ślady po zszyciach innych (wizażanka poinformowała mnie o jednej, którą zszyła, za co wysłała mi gratisy-o pozostałych nie wspominała). Napisałam więc do niej, żeby dosłała mi coś (miałam wysłać jej koszulę Miss Sixty wartą kilka stów), bo nie oddam tak drogiego ciuszka za dziurawy sweter i kilka drobiazgów, lub odeślę sweterek na jej koszt, a ona dośle mi inny ciuch.
Czekam właśnie na odpowiedź od niej. Czuję się oszukana, mimo, że na szwach można zszyć te dziurki. Jeśli sprawa się rozwiąże(dośle mi coś innego) to co wtedy - negatyw, neutral? Prosze o poradę. Co o tym myślicie?
Poczekaj jeszcze i zobaczysz jak sprawa się potoczy- dopiero gdy nie dogadasz się z nią to napisz tutaj na razie czekaj na odpowiedź od niej
__________________
kosmetyczka
szafa


wish
Brazylijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując