Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna henna rzęs i brwi - indygo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-29, 20:40   #25
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Naturalna henna rzęs i brwi - indygo

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja farbuję brwi Indygo Khadi już od roku i jestem bardzo zadowolona,z początku po prostu smarowałam brwi po ok. pół godziny robiła mi się skorupa ,brwi zaczynały mnie piec i swędziec ale był to efekt silnego ściągnięcia i wysychania henny.Po zmyciu efekt był kiepski,opracowałam swój system

Odtłuszczam brwi,
wokoło brwi smaruję troszkę skórę masełkiem kokosowym(lub innym olejem),
nakładam ciepłą hennę na brwi patyczkiem do uszu i przyklejem na brwi i okolice wcześniej wycięta folię,która zapobiega wysychaniu.Folia przykleja sie do natłuszczonej wcześniej skóry .Zmywam po ok.1,5 godz.
Efekt jest super piękne,naturalne ,ciemne brwi bez efektu klowna
Dodam że brwi mam dość jasne.
Ze względu na "proces technologiczny" i ryzyko dostania się do oczu na rzęsy nie stosuję i tak zawsze używam tuszu.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------



Ja nie Lorri ale wydaje mi się że jak nie było żadnej reakcji to wszystko będzie dobrze.
Mam do CIebie pytanka:


-jAKIE proporcje ? ile proszku indygo ile wody(goracej)rpzumiem zze rozrabiasz proszek dodajac do niego goraca wode ?

-Czy po bawieniu brwi- wloski nie sa jakies grafitowe?lub zielone

-Jaki okres czasu utrzymuje sie indygo na brwiach?,miesiac?

-Czy zauwazylas znaczna poprawe brwi(stosujac indygo)?

-Czy wczesniej moze barwilas brwi hennami drogeryjnymi" DElia "lub "RefectoCil"? i jak porownasz wyglad brwi barwionych indygo a np drogeryjnych :RefectoCil"(oczywiscie jesli uzywalas )

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-01-29 o 20:47
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując