Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-25, 17:37   #3975
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Są ludzie którzy siedzą tygodniami na kwarantannie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie. Wspolczuje :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87955749]Dzisiaj w Biedronce -5 km od Rewala - widziałam dwie osoby BEZ maseczki , reszta (z kilkadziesiat) ze "szmatka" na twarzy. Się wystraszyli...


Od 6 dni liczba nowych zarazen oscyluje koło 300, to już Arwenka nie komentuje?[/QUOTE]No mogli sie wystraszyc. Kurcze byc na wakacjach i na kwarantannie i wiesz niektorzy moze planowali wracac do donu a musza siedziec i placic za kolejne noclegi. No a prawda jest taka ze tamci skoro zataili to oni powinni sponsorowac...

Ja powiem tak od siebie ze z jednej strony chyba bylo lepiej ze 500 zarazen ale malo zgonow niz mniej zarazen a wiecej zgonow. Kazdego mi jest szkoda.

Wiecie co Wam jeszcze powiem? Wczoraj kolezanki w pracy powiedzialy ze trzeba zalozyc maseczki bo podobno policja, Sanepid chodzi i kontroluje. Ja sama z siebie zalozylam bo klimatyzacja naprawiona (co prawda nie jest idealnie bo okazalo sie ze my jak i niektore sklepy mamy klimatyzacje bardziej podlaczona pod galerie niz prywatna i ze widocznie nasza galeria nie puszcza klimatyzacji bo jak puszczali normalnie rok temu to faktycznie bylo chlodniutko a teraz powiew bedzie ale lzejszy - no i fakt ale nie sadze ze robia to z racji na koronawirusa tylko pewnie z oszczednosci szkoda tylko ze zapominaja ze tu pracuja ludzie wiec klimatyzacja powinna byc normalnie wlaczona bo w takiej temperaturze kazdy bedzie zle pracowal i sie czul). No ale ok ja i tak zalozylam maseczke tylko ze i tak bym zalozyla nawet jakby nie bylo kontroli. Kontroli nie bylo ale cos bylo w Internecie ze w jakichs sklepach faktycznie byly. Tylko nie wiem czy bardziej nie w spozywczych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-06-25 o 17:41
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując