Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inni używający/podkradający/odgapiający Wasze perfumy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 06:16   #54
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Inni używający/podkradający/odgapiający Wasze perfumy :)

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Pewnie, że to irytujące, jak ktoś kopiuje zapach, ale z drugiej strony nie macie na niego licencji. Perfumy (nawet niszowe) to jednak produkt masowy i każdy ma prawo go sobie kupić, nawet jeżeli koleżanka była "pierwsza". Tak, podobnie jak ola_89 uważam, że zachowujecie się jak licealistki. Może będę oskarżona tak jak ona o "prawienie mądrości", ale uważam, że tym, co wyróżnia oryginalną jednostkę nie jest sam zapach, ale oryginalny i dopracowany styl, w który perfumy są idealnie wpasowane. To, że ktoś od niej "odgapi" ten zapach, nie sprawi, że stanie się taki jak ona i te perfumy będą na nim "grały", już nie mówiąc o tym, że zapach też ułoży się na jego skórze inaczej.
W wypowiedzi Twojej jak i Ola_89, pomimo, że z tym co napisałaś w dużej części się zgadzam, irytują mnie nie poglądy ale pouczanie i ocenianie innych (nawet w przypadku swojego mocno nieletniego dziecka jestem daleka od mówienia "co powinien a czego nie powinien" lub oceny jego zachowania typu "zachowujesz się jak ...").
Nie przeszkadza mi jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza i chętnie czytam/słucham co ma do powiedzenia ale widać nie wszyscy potrafią wyrazić swoje zdanie i je uzasadnić bez przypinania łatek innym.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859

Edytowane przez wgn
Czas edycji: 2015-10-30 o 07:03
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując