Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sprzedaż na allegro legalnie i wszystko o niej pomóżcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-14, 15:15   #11
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: sprzedaż na allegro legalnie i wszystko o niej pomóżcie

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
greatdee dziekuje Ci bardzo za wsparcie, własnie w środe wybieram sie do urzedu skarbowego dowiedzieć kilka spraw, a powiedz mi czy paragon jest podstawą kupna czy musi być zawsze rachunek bądź faktura ??

Ally83 z tego co wiem na początek 100 zł za rejstrację i później wyrobienie pieczątki
Mnie przeraża ZUS Ale czytałam, że jak ktoś jest zatrudniony na etacie, to w ramach prowadzonej DG nie płaci już ubezpieczenia społecznego. Tylko, że info to znalazłam na jakimś forum z datą sprzed 3 lat, więc nie wiem, czy jeszcze aktualne.

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia - powiedzmy, że sprzedam bez rejestracji ok. 10 rzeczy, dopiero potem założę sobie odrębne konto na allegro już w ramach prowadzonej DG. Ale do obydwu kont mam część danych takich samych (chociażby imię i nazwisko ), więc czy US dowie się od Allegro po danych osobowych, że na pierwszym koncie sprzedałam te 10 rzeczy? I czy będzie mógł się przyczepić?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując