Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-11, 14:01   #1714
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Inez24 Pokaż wiadomość
Czekam na decyzję kolejną........i czuję , że wariuję od tego wszystkiego w sensie moje ciało wariuje....
Po pierwsze caly ten stres związany z szukaniem pracy odbija sie na moim kręgoslupie szyjnym bo mi weszło w niego.
Po drugie od wczoraj serce mam wrażenie wyleci w kosmos.
Niestety tabletki na uspokojenie działają tak sobie.
Postaraj się podejść do tego na spokojnie. Ja zawsze sobie powtarzam, że to TYLKO praca. Wiadomo, każdy z nas chciałby tej stabilizacji, poczucia finansowego bezpieczeństwa, dobrej atmosfery w miejscu w którym spędza się większość swojego życia Ale dalej to... TYLKO praca. Jeśli nie dostaniesz jednej to dostaniesz za jakiś czas inną. Uważam, że każda kolejna praca jest dla nas rozwojowa, bo wiemy jakie mamy oczekiwania, czego chcemy a czego nie będziemy tolerować. Na spokojnie, powolutku na pewno coś znajdziesz Tylko nie uzależniaj swojego szczęścia od dostania pracy

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86487838]Oo, to zdrowia życzę!
A na co miałaś operację (bo chyba nie mówiłaś)?[/QUOTE]

Dziękuję Operowałam przegrodę nosową + naprawa uszkodzonej chrząstki na skrzydełku nosa.. Dość skomplikowana, ale w końcu mogę oddychać pełną piersią
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora