Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pm 2020.
Wątek: Pm 2020.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-11, 21:20   #2495
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Hej! Udało nam się zarezerwować zespół na wymarzoną wrześniową datę! Nadal w to nie wierzę- nasz zespół powiedział, że mają nasz termin wstępnie zajety przez jedną parę, która ma się określić do środy. Okazało się, że się nie odzywali, mimo wielu prób kontaktu i zespół stwierdził, że skoro my jesteśmy zdecydowani a tamci się nie odzywają to biorą nas. Podpisaliśmy już umowę
Będziecie mialy kamerzystę? Ile płacicie ? My chcemy tylko krótki film i ceny również mnie szokują Najtańsza oferta jaką mam to 3200 zł (bez ujęć z drona)

Ja mam kamerzystę, 2750 zł.


Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Na ile osoób planujecie wesele? Sami finansujecie? Jak dzielicie koszty? My będziemy w całosci opłacać wesele sami. Ja planuję około 50-60 osób z mojej strony, mój Narzeczony ma dużo większą rodzinę, z jego strony około 100-120 osób. Więc wesele na ok. 150-160 osób.

Za salę płacimy 270 zł/os (za wesele i poprawiny). W cenie jest 5 posiłków, pierwszy 3-daniowy, cztery 1-daniowe, ciasto, napoje, owoce, dekoracja sali żywymi kwiatami, pokój dla PM. Tort i alkohol we własnym zakresie.

Zespół 6500 zł. 6-osobowy, nie mieliśmy wielkiego wyboru. Takie są u nas ceny.

Foto + video- chcielibyśmy się zamknąć w 6000 zł, ale może być ciężko.

Z dodatkowych atrakcji: na pewno chcemy barmana, bo na sali jest bar i dziwnie by wyglądał pusty . Mamy ofertę za 3200 zł, 2 barmanów (alkohol w całości jest już w cenie). Jesteśmy skłonni ich wziąć.

Mam nadzieję, że zamkniemy się w 70 tys. zł, ale i tak uważam, że koszty wesela są zatrważające.

Około 140 osób, sami płacimy.

Za foto i video wyszło nam 5500 zł,

Też na sali mam bar, ale raczej nie zdecydujemy się na barmana, więc niestety będzie stał pusty.
Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
W jakim wieku dziecko?

Moja przyszła szwagierka po pierwszej ciąży, po 3/4 miesiącach po porodzie ostro się wzięła za siebie. Non stop szybkie spacery, biegi, potem rower, narty etc i to wszystko z maluszkiem w wózku, na rękach, sankach. Strasznie szybko wróciła do formy i figury z przed ciąży. Ale miała spore ułatwienie, bo synek był w miarę spokojnym dzieckiem + dużym plusem było to, że ciągle przebywał na świeżym powietrzu i prawie wcale nie choruje.
W wakacje urodziła drugie dziecko i tu już jest znacznie trudniej. Ale zaczęła codziennie rano ćwiczyć jakieś "dywanówki" i wciągła w to starszego 3-letniego synka. To była rewelacja! Bo chłopakowi tak poranne ćwiczenia weszły w nawyk, że teraz sam ciągnie mamę, kiedy będą ćwiczyć [emoji23] Super motywator!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też bym tak chciała kiedyś swoje dziecko nauczyć (jeśli będę mieć), żeby nie złapało lenia po mamusi.


Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja na targi też się nie wybieram. Nie ma po co... Zaproszenia właściwie wybiorę sobie przez internet. Obraczki też bezpośrednio u jubilera... Szkoda czasu i kasy - mimo że niewielkiej, ale jednak (:

U mnie targi na szczęście darmowe. Teraz w lutym nie dałam rady być, ale we wrześniu może się udać, chyba że to będzie niedziela po weselu siostry TŻ to wtedy nas ominą.


Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
My już u księdza byliśmy zarezerwować datę i godzinę (jestesmy z małej miejscowości). Ale florystka, suknia, obraczki to dla mnie jeszcze abstrakcja...

Od zawsze chciałam żeby motywem przewodnim był u mnie bez, ale teraz to już nie wiem nic. Kompletnie straciłam energię do działania. Potrzebuje jakiegoś kopa żeby się otrząsnąć bo jak tak dalej pójdzie to wszystko będę załatwiać na ostatnią chwilę... mialyscie już pierwsze ślubne kryzysy?

Ja dalej u księdza nie byłam, a tak chciałabym mieć to z głowy.



Też już nie mam zapału, żałuję, że jakimś cudem nie zebraliśmy się i nie załatwialiśmy wszystkiego tak, żeby pobrać się jeszcze w 2018 roku. Nerwówka by przeszła, byłoby po wszystkim, więc przestałabym się denerwować, a tu jeszcze rok zamieszania.


Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Mamy też datę, a raczej daty ślubu 22.02.2020, 25.04 lub 30.05., więc dołączę do którejś z was: Pinkieee, Nikki albo anitka [emoji3]
Ciekawe, która będzie tą ostateczną.


Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
My chyba wcześniej, bo możliwe, że weźmiemy jeszcze w tym roku cywilny (:
PS. Dziewczyny ja w końcu na uteskniony wypoczynek i wybieram się właśnie do Lwowa (:

A co tak przyśpieszony? Kościelny też bierzecie, czy tylko cywilny?


Cytat:
Napisane przez agatax93 Pokaż wiadomość
Także na dzień dzisiejszy do ślubu został rok i niespełna 3 miesiące, mamy umowę z restauracją, fotografem, florystką i na dniach załatwiamy dj Mamy też całą papeterię ślubną (na laptopie jeszcze niewydrukowaną) i moje ślubne buty kupione kilka miesięcy temu na wyprzedażach

Sami robiliście, w jakimś programie?
Ja tak myślę, że zaproszenia zamówię, a winietki, listy gości, menu i co tam jeszcze trzeba będzie to zrobię sama, nie muszę mieć ozdobników, a jak za winietkę prawie 1 zł chcą (jak są komplety zaproszenia, mneu itp.) to tak średnio to widzę. Tylko żadnych specjalistycznych programów nie mam, talentu też, więc zostaje paint i word, albo pomoc koleżanki.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora