Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włochy - wizażanki z Włoch cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 15:08   #4542
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Włochy - wizażanki z Włoch cz.II

Cytat:
Napisane przez marmotta Pokaż wiadomość
no niestety takie rozbicie jest normalne, tym bardziej ze mam zamiar w pn zlozyc wypowiedzenie najmu mieszkania, bo zdecydowalismy sie w koncu na wyprowadzke, juz w tym posranym domu wytrzymac nie mozemy

wiesz co, w tym roku juz drugi raz, przewaznie tak raz dwa razy w roku sie staram , tak Tz byl u dentysty i zachwycony jest...musimy tez w sierpniu przyjechac kolejne zeby leczyc...i chyba jednak samochod tez kupimy w polsce bo sa tansze..
a co Wam sie nie podoba w tym mieszkaniu? my juz 3 razy tu zmienialismy i za kazdym razem mialam chec spier.... stamtad a Ty sobie pomysl, co by bylo jakbyscie takie mieszkanie kupili na kredyt... to by byl dopiero "kot w worku "

rejestracje tez bedziecie miec polska?
Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
A co do rajstop jeszcze.
Bedzie okolo 25-27 stopni. Cieplej w Rzymie ale tam pojedziemy do kosciola tylko albo i nie. Zalezy czy bedzie transport.
No i mam problem z butami - zakryte palce i odkryta pieta to moge w rajstopach.
Albo zupelnie letnie jak sandalki (tylko na obcasie) no to wtedy bez rajstop.
No i nie ukrywam ze rajstopy troche mnie scisna i bede szczuplejsza.
Nie martwie sie czy dam rade wytrzymac bo jak bylam w Polsce to na pogrzebie bylo 30 stopni a ja bylam w rajstopach i sukience.
Tylko co jest bardziej eleganckie.
Rajstopki chyba.
a takie cienkie rajstopy grzeja? mi sie wydaje, ze nie.... w sumie to zalezy jakie kto ma nogi. moje nie opalone sa paskudne, wiec na pewno bym zalozyla rajstopy
Cytat:
Napisane przez Kasiamarta120 Pokaż wiadomość
Hej.
Od 3 miesięcy mieszkam w Włoszech . A dokładnie w Jesi - niedaleko Ancony czy jest ktoś moze w tych okolicach i umówiłby sie na kawke czy coś .


Pozdrawiam
witaj
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora