Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włochy - wizażanki z Włoch cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 10:31   #4559
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 828
Dot.: Włochy - wizażanki z Włoch cz.II

Czesc dziewoje

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
"Z pewna doza niesmiesmialosci"
Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość

Moje drogie wloszki, moj biedny TZ stoi przed nielatwym zadaniem przeprowadzki na kilka miesiecy w okolice Wenecji, najpewniej do Mestre (ja na razie zostaje w Brukseli). Chcialam sie Was spytac, na jakich stronach internetowych najlepiesz szukac mieszkan do wynajecia. Szukal dzis na francusko jezycznych, ale w wiekszosci byly to oferty czysto wakacyjne. Moze macie swoje sprawdzone miejsca w sieci, o ktorych my nie mamy pojecia?

Pozdrawiam slonecznie z deszczowej Belgii!
Witam Dziewczyny chyba juz podaly wszelkie mozliwe strony Zycze owocnych poszukiwan

Cytat:
Napisane przez Kasiamarta120 Pokaż wiadomość
Hej.
Od 3 miesięcy mieszkam w Włoszech . A dokładnie w Jesi - niedaleko Ancony czy jest ktoś moze w tych okolicach i umówiłby sie na kawke czy coś .


Pozdrawiam
Witaj Kasiamarta
Co porabiasz w Jesi?

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość


nie moga patrzec na owoce morza,nie moge zniesc ich smrodu o jedzeniu nie wspomne, raz jeden jedyny raz w zyciu jadlam dobre risotto z owocami morza 11 lat temu w Chorwacji ,od tamtej pory zdarzylo mi sie tknac to cus kilka razy ,ale na tymkoniec ... fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu j !
A ja owoce morza uwielbiam Mniam mniam mniam
Szczegolnie surowe krewetki

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Znow trzesla sie ziemia w Emilii. Biedni ludzie, nie dosc ze spia w namiotach to jeszcze im deszcz teraz potrzebny
Straszna tragedia...no ale za to w Mediolanie byl papiez i ta przyjemnosc kosztowala nas jedyne 3 mln euro...:pa la:
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zgłoś do moderatora