Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-09, 12:23   #14
spalonewlosy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David w Katowicach - PRZESTRZEGAM!!!

ROWNIEZ PRZESTRZEGAM!!!!!

Wybralam sie do salonu Jean Lous David w Katowicach w galerii zeby zrobic odrost i highlight reflexy poniezej odrostow.

Spedzialam tam przeszlo 5 godzin! Moje blyszczace wlosy zostaly spalone do ciagnacej sie gumy! Jestem zalamana. Przody i odrost jest mega zniszczony ale do odratowania, reszta jest totalnie spalona na szaro-zielonkawy puch. Nigdy w zyciu czegos takiego nie mialam na glowie.

Oprocz tego zostalam poparzona woda i niekompetentna pani fryzjerka poweidziala ze niestety ona przez rekawiczki nie czuje temperatury!

Po spaleniu totalnym nalozono mi farbe dwukrotnie bo podobno kolor nie wyszedl a bylam na myjce wiec nie widzialam sie w lustrze

Jak zapytalam o lustro zeby zobaczyc tyl to sie przerazilam! Pani Gabriela powiedziala ze ten "kolorek" sie wyplucze i mam sie nic nie martwic. Potem zaczela suszyc i rozczesywac a raczej szarpac i wyrywac mi wlosy ktore byly jak ciagnaca guma ;( Strasznie bolesne, nie dalo sie rozczesac i dalo sie wysuszyc. Powiedzialam ze bardzo mnie boli to na to pani fryzjerka powiedzila ze postara sie delikatniej. Moje wlosy zostawaly w szczotce i skora glowy bardzo palila. Po czym powiedzialam ze blagam niech mnie pani juz nie szarpie.
Pani fryzjerka odlozyla szczotke i suszyla sama suszarka.

Przeszlo 5 godzin! Spalone wlosy- nie do odratowania. Popalona i poparzona skora glowy i paskudny kolor. Zostawili mnie z zaciekami od farby na czole, musialam poprosic o wytarcie zaciekow ze skory.

Po tym wszytskim pani Gabriela zaoferowala ze ona mi nalozy jeszcze jedna farbe jak mi sie "kolorek" nie podoba!!! Oprocz tego maiala jeszcze nakladany Olaplex- zeby nie znieszczyc wlosow. Jakbym tego nie miala wyszlabym lysa.

NAJGORSZY SERWIS JAKI OTRZYMALAM W ZYCIU. MUSZE SIE SCIAC NA CALKOWICIE KROTKO, A WYGLADAM OKROPNIE W KROTKICH WLOSACH. WYCENILI SOBIE PRAWIE 500ZL ZA TA USLUGE.

NIKOMPETENTNI FRYZJERZY POWINNI MIEC ZAKAZ PRAKTYKOWANIA ZEBY NIE KRZYWDZILI LUDZI!
OMIJAJCIE JEAN LOUIS DAVID SZEROKIM LUKIEM!!!!!!
spalonewlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując