Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-08, 09:42   #4217
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
[emoji33][emoji33][emoji33]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Ja zamiast się uczyć na jutrzejsze kolokwium to przeglądam hotele w Karpaczu [emoji23] polecacie coś? Chcemy jechać w styczniu/lutym z TŻ na 3 noce, ale nic aż tak nie przykuło mojej uwagi 🤨 no i ceny niektórych apartamentów powalają [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Szklarskiej mogę polecić pensjonat pod bukami. Fajne pokoje, dobre jedzenie i mini basenik z sauną.
W Karpaczu muszę rodziców podpytać, bo jeżdżą stałe, ale nazwa mi wyleciała z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ossoria Pokaż wiadomość
Ło no to faktycznie To życzę, żeby Ci ból zęba przeszedł i już trzymam kciuki na jutro



Ej, dobrze jest Czy tylko ja się cieszę?
Mi też póki co ten chłód nie przeszkadza. Mogę w końcu zakładać grube rajty do spódnic i sukienek. Bo ja z tych co albo wcale albo grube.
Z serii porąbanych snów🤪
Śniło mi się, że przylapałam męża na kąpieli w wannie a wokół siedziały lalki. Dwie przebranie za policjantki a dwie wyglądające jak żywe 2latki. Lalki takie zwykłe, jak się bawią dziewczynki. Wyrwał mnie budzik, jak weszłam zszokowana do lazienki[emoji849][emoji13][emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora