Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kindle- kupić?
Wątek: Kindle- kupić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-27, 06:20   #1851
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kindle- kupić?

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ostatnio zaczęłam myśleć o kupnie czytnika ( najpierw dla mamy, bo czyta duzo, potem dla siebie). Nie kupuję jakoś duzo książek, ale wydajw mi się,że jest to wygodniejsze rozwiązanie niż tachanie jakiegoś opaslego tomu.

Myślałam o kindle Paperwhite3.

Mam tylko kilka pytań:

- moja mama w ogole nie zna angielskiego( a chyba nie ma w opcjachbdo wyborunjezyka polskiego), czy mimo to da radę obsluzyc ten czytnik?

- jak zrzuca się na czytnik kupione ebooki, to jest skomplikowane? ( dodam, ze sama mam mgliste pojecie o tym, czym to jest tzw.chmura- da radę to ogarnac niezorientowany uzytkownik)?

- czy rzeczywiscie e- booki sa tansze niz wersje papierowe? Gdzie polecacie kupować?

- mam sporą wadę wzroku,w pracy siedze non stop przy kompie, chcialabym by czytnik nie meczyl mi wzroku. Czy komfort korzystania z czytnika jest podobny pod tym wzgledem do papierowej wersji ksiazki?

- co tak naprawdę oznacza opcjan" z reklamami"? Czy w kółkonwyskakują reklamy? Wy macie czytniki z reklamami czy bez reklam? Warto doplacic?
Polecam Ci blog Świat czytników - tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi jak i codzienne zestawy promocji z księgarni ebookowych ( Publio, Virtualo, Woblink itd.). Na FB też jest.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując