Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 20:50   #4606
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88244484]
Chimay, no faktycznie makijaż nienajszczęśliwszy, ale ja w ogóle uważam, że tak mocno podkreślony dół oka mało komu pasuje. Kolor kurtki i ogólnie to jak leży mi się podoba. No ta ciemna jest bardziej przy ciele, ale takie szersze kurtki też mi się podobają. Co do połysku, to na zdjęciu z bliska faktycznie się wybija, ale już na zdjęciu sylwetki nie i właśnie że dobrze wygląda.
Ten cytrynowy kolor chyba trochę za jaskrawy.
A fryzura bardzo fajna, ale mnie się najbardziej podoba ta która miałaś wcześniej
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki nowe cięcie jest generalnie takie samo jak wcześniejsze, tylko trochę krótsze, a na focie to po ułożeniu przez fryzjerkę "na cebulę", dlatego inaczej wygląda.
Rozmowa z fryzjerami to w ogóle ciężka sprawa. Naprawdę się cieszę z obecnej mody w tej branży, bo to jest właśnie to, co latami chciałam mieć, a czego mi żaden fryzjer nie chciał zrobić pomimo przynoszenia zdjęć poglądowych, bo była moda na degażowanie, cieniowanie, zdejmowanie z objętości (jakby ta była czymś złym). Tylko z tego powodu zapuściłam długie włosy, że żaden z wielu fryzjerów, których odwiedziłam, mnie nie słuchał, bo to co chciałam, nie było modne.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-10-29 o 20:51
chimay jest offline Zgłoś do moderatora