Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-30, 11:07   #4609
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88246038]Zgadzam się. Kolory w makijażu dla Jasnych Wiosen nie są wcale takie pastelowo-cukierkowe jak się często ten typ widzi. Vampierz pisze tak:

"Naturalne kolory cieni do powiek - kremowy, cieplejsze odcienie jasnej szarości, neutralne beże, z ciemniejszych kolorów brąz i grafit - kolory nie powinny być ani bardzo chłodne ani bardzo ciepłe."

Tusz do rzęs i eyeliner/kredkę do oczu - też poleca brązowy. Tak po prawdzie, to brąz powinien być domyślnym pasującym kolorem dla większości typów urody, a z jakichś przyczyn upowszechnił się czarny tusz do rzęs i czarny tusz do kresek.[/QUOTE]Tym bardziej że jak już zaczęło mi sie udawać znaleźć brązowe kredki, to okazało się że jest ich spory wybór. Większość nie jest typowo ciepła wcale. Niektore są wyraźnie zgaszone a inne dosc czyste.

Dodam jeszcze, że mam poczucie że delikatny brzoskwiniowy cień mógłby pięknie komplementować kolor oczu Chimay.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora