Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-03, 16:13   #170
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez zamknieta25 Pokaż wiadomość
Ja po przyjezdzie na IP ubieralam swoją koszulę i rodzilam w swojej, ale z racji krwotoku po porodzie nie pamietam jak przebralam się później w czystą. W ogole malo co pamietam dopiero drugi dzien bardziej. Chyba mi tz pomógł Ale nie wiem do końca.

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
Boże :zalamka: napisałam szpitalne myśląc, te w których się jest w szpitalu, takie do szpitala... kalafior ciążowy ma się świetnie u mnie jak widać - nie pomyślałam ze „szpitalne” znaczy te, które da szpital
Ja tez w szpitalu wszystkie ciuch miałam swoje. Tylko do cc dają koszule taka flizelinową [emoji6]

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Mój to tak podsumował " Tak czułem, że będzie parka. Podobno dziewczynka odbiera mamie urodę, a chłopiec jej dodaje. Ale ty masz pół twarzy w pryszczach a pół ładną"
[emoji1787][emoji1787][emoji1787] mistrz, ale moj by dostał po głowie chyba [emoji23]

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z wizyty, szyjka na szczęście się nie skraca, już 550g szczęścia
Super!

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Panna Migotka a ile lat ma Twój synek?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4 lata skończył, przejawia zachowania typowe dla buntu czterolatka, ale pani w przedszkolu mi ostatnio zwracała uwagę na jego zachowanie, i wychodzi na to, ze chyba niestety ciąże odreagowuje, mimo ze staram się żeby na tym nie ucierpiał...

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
oh wspolczuje ale bedzie dobrze, miejmy nadzieje ze tylko cos sie rozciaga z tad te plamienia xxx

Zastanawiam sie jak oglosic w pracy dobra nowine i wymyslilam ze dzien po polowkowych przyniose do pracy niebieskie cupcakes z napisem its a boy myslicie ze to dobry pomysl? chyba lepiej tak niz ustac jak kretyn iyyyy mam cos do powiedzenia
(nie mowie o managerstwie bo oni wiedza a o wspolpracownikach z biura, jest nas 20 w biurze)
Fajny pomysł :tak: [emoji3]

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Chyba troche ciasno by mi bylo, no i trzeba zaraz sie przepierac jesli sie dostaje dziecko do piersi.







HAHAHA moj chyba sie naczytal jak wspierac kobiete w ciazy, bo ciagle mi mowi jaka jestem piekna.





W ogole to od wczoraj panikuje W weekend raz mialam plamienie, ale nic poza tym. Po tym razie wrocilo do normy. Lekarz kazal czekac. W niedziele doszlo swedzenie i pieczenie. Poszlam w poniedzialek na wymaz, ale wczoraj bylo juz tak zle, ze napisalam do lekarza i dal mi globulki i krem. Ale wieczorem zanim zdazylam zaaplikowac globulke doszlo znowu plamienie i to dosc mocne. Wiec umieram ze strachu. Lekarz kazal czekac czy lek zadziala i na wyniki wymazu. Umre z paniki mg:

Współczuje stresu... ale plamienia przy infekcji chyba mogą być, szczególnie w ciąży... chyba najgorsze jest krwawienie dłuższe żywa krwią, jak plamienie mize po prostu jakieś naczynko poszło...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując