Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o radę ...Piloxidil
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-27, 15:35   #14
dbjanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Piloxidil jest świetny- ale na efekt trzeba poczekać- po 30 dniach włosy przestają wypadać, a po 60 zaczynają odrastać nowe. Mi bardzo pomógł, miałam niedoczynność tarczycy- włosy bardzo wychodziły- dlatego radzę każdemu, kto ma problemu z nadmiernym wypadaniem włosów zrobić badania hormonalne, a nie tylko samą morfologię. Nie prawdą jest, że po używaniu piloxidilu i po zaprzestaniu jego użycia włosy wypadają podwójnie- to są brednie osób, które użyły go 2x i marudzą, bo nie mają cierpliwość poczekać na efekt. Ja mogę go z całym przekonaniem serdecznie polecić. To jedyny środek, który przyniósł w moim przypadku rewelacyjny rezultat, miałam go 2 razy i polecam 100%. Dodam, że dermatolog powiedział iż np. aminexil jest zblizony do piloxidilu- aminexil polecają a piloxidilu nie?? Hmmm podpisali dobre umowy z firmami za które mają profity. Piloxidil jest tani i skuteczny. Jest na receptę, aczkolwiek można kupić bez. To jest lek, warto w niego zainwestować i poczekać cierpliwie- na pewno przyniesie efekty. Pozdrawiam wszystkie zdeterminowane i zdołowanie Panie. Będzie dobrze.
dbjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując