Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-07, 10:48   #97
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji4]
Potrzebuje porady, bo nie wiem czy to normalne objawy czy nie, bo to moja pierwsza ciąża, ale chyba zadzwonię do lekarza jutro, bo wizyta dopiero w piątek. No więc wczoraj już bolało mnie podbrzusze raz po lewej raz po prawej stronie, ale myślałam, że może się wszystko rozciąga. Dziś wstałam boli mnie na środku podbrzusze, nawet jak kichnęłam to aż tak zarwało, do tego mam jakiś dziwny ucisk? Jakby mi się chciało do łazienki na dłuższa potrzebę... A tak nie jest. Wczoraj było to samo. Do tego od jakiegoś już czasu zauważyłam, że gdy nawet chce mi się mocno siku to, gdy pójdę do łazienki leci mały strumień, bardzo bardzo powoli. Nie wiem czy to aż tak normalne. Najbardziej martwi mnie ten ból podbrzusza drugi dzień jakoś. Nie wiem czy mam się czym denerwować czy bez sensu moje nakręcanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Albo dziecko Cię uciska albo moze infekcja pęcherza? Chociaż bardziej myślę że dziecko uciska. Mnie czasem tak kopnie czy jakoś się ułoży ze ściska mi chyba pęcherz bo chce mi się siku mimo że dosłownie przed chwilą byłam. A ból? Może macica się rozciąga.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora