Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-07, 11:28   #99
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy Sierpniowe 2021 cz 2!

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji4]
Potrzebuje porady, bo nie wiem czy to normalne objawy czy nie, bo to moja pierwsza ciąża, ale chyba zadzwonię do lekarza jutro, bo wizyta dopiero w piątek. No więc wczoraj już bolało mnie podbrzusze raz po lewej raz po prawej stronie, ale myślałam, że może się wszystko rozciąga. Dziś wstałam boli mnie na środku podbrzusze, nawet jak kichnęłam to aż tak zarwało, do tego mam jakiś dziwny ucisk? Jakby mi się chciało do łazienki na dłuższa potrzebę... A tak nie jest. Wczoraj było to samo. Do tego od jakiegoś już czasu zauważyłam, że gdy nawet chce mi się mocno siku to, gdy pójdę do łazienki leci mały strumień, bardzo bardzo powoli. Nie wiem czy to aż tak normalne. Najbardziej martwi mnie ten ból podbrzusza drugi dzień jakoś. Nie wiem czy mam się czym denerwować czy bez sensu moje nakręcanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ja też myślę że ten ucisk odczuwasz układanie się Malucha w różnych miejscach i pozycjach. Ja od ok tygodnia czuje wypieranie w różnych miejscach, w zależności od tego gdzie się ułoży a czasem tak mnie ciśnie w dole że mam wrażenie jakby chciał zaraz wyskoczyć. Pi chwili zmieni pozycje i wszystko mija. Mi to nie sprawia bólu ale jeśli się niepokoisz to spróbuj umówić się na usg żeby lekarz podejrzał co i jak będziesz spokojniejsza, a to dla Maluszka jest bardzo ważne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora