Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 10:04   #3516
dama66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej!

Tak jak wcześniej pisałam, dostałam krwawienie z odstawienia dzień wcześniej wieczorem (ale stwierdziłam że to pewnie dlatego że tabletki wyjątkowo w tym miesiącu brałam o kilka godzin wcześniej i nie skróciłam przerwy tylko normalnie zaczęłam brać kolejny blister po 7 dniach przerwy). Tabletkę przyjęłam w piątek rano, bo potem miałam mieć wesele więc wolałam już mieć to z głowy, ale że względu na to że przyjechałam do domu rodzinnego i mam wtedy trochę problemów że zmianą wody to przed przyjęciem tabletki miałam taki luźniejszy stolec (na zasadzie takiej papki, ale nie wody) po jakiś 2 godzinach wzięłam tabletkę j później już nie byłam w toalecie ale czułam jeszcze ze tam mi się tak miesza trochę w brzuchu. Kolejny stolec następnego dnia nie był już luźny. Czy myslicie że w takim razie jest wszystko ok? Bo mnie to trochę martwi że złożyły się takie sytuacje że gdzieś tam wcześniej dostałam okres i lekkie zaburzenie układu pokarmowego z początkiem blistra. Pozdrawiam
dama66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując