Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kremy dla 30+
Wątek: kremy dla 30+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-05, 20:27   #5
aries1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 16
GG do aries1
Re: wielka prośba - doradźcie proszę jaki krem???


jestem kosmetyczką, ale jak mówi przysłowie szewc bez butów chodzi. Mam nadzieję że tutaj znajdą się życzliwe osoby które mi coś doradzą bo w sklepach niestety nie ma jeszcze fachowej obsługi
> Potrzebuję kremu na dzień (na noc mam głęboko nawilżający Avonu). Mam cerę mieszaną, ale przesuszoną ciągle, łuszczącą się. Na policzkach czerwone przebarwienia (wyglądające jak naczynka...trądzik różowaty), dodatkowo nieliczne ostatnio ale są wykwity typowo trądzikowe (ropne krostki). Niedawno urodziłam córeczkę i moja skóra jest jakaś taka zwiotczała, zmęczona...Powinnam już chyba mieć coś ujędrniającego (jestem po 30ce).
> Generalnie jak znaleźć taki krem który:
> łagodzi (te moje czerwone wykwity...)
> nawilża (łuszcząca się skóra) ale nie jest tłusty (bo i tak się świecę)
> uelastycznia
> proszę doradzcie coś z własnego doświadczenia, jedyna moja w Was nadzieja
> P.S. wybieram sie do dermatologa, tylko na razie karmię piersią wiec pewnie i tak nie mogłabym nic doustnego brać
> więc na razie pozostaje mi krem

Ja odkryłam OLAY. Polecam głównie krem na noc dla kobiet w każdym wieku,na dzień mam BEAUTY FLUID też OLAY, GARNIERA krem na zimę (PUCHOWA PIERZYNKA) ale może spróbuj czegoś z firm dla alergików. Ja bym sprawdziła La Roche Posay(próbowałam TOLERIANE-dobry), Iwostin(nmam krem pod oczy-super), Oceanic-AA.....na pewno i zaszkodzą. Ja bym tak zrobiła, A swoją drogą gratulacje, młoda mamo Ucałuj cudowną istotęod cioci Madzi
iza napisał(a):
>
aries1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując