Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-27, 19:23   #467
MJoanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów

Cytat:
Napisane przez ~Viviana~ Pokaż wiadomość
Zapuszczam włosy od 5 lat i nadal mam je do karku Kiedy poszłam do fryzjera poprosiłam aby obciął mnie na chłopczycę. Nie pomyślałam o tym, ze moje włosy ciężko jest ułożyć...fryzura była wygodna. W końcu postanowiłam zapuszczać i tutaj zaczął się problem. Odrastające kosmki wywijały się we wszystkie strony, wyglądałam jak czeski metal. Przód krótki, tył dłuższy. Wybrałam się znowu do fryzjera, ściął mnie jeszcze krócej jak ja ubolewałam no, ale nic...dałam sobie spokój niech rosną. Długo nie wytrzymałam wzięłam nożyczki i zaczęłam się sama podcinać, denerwowały mnie te włosy jak zaczęły brzydko odrastać. Po roku miałam już do połowy karku, oczywiście zafundowałam sobie cieniowanie. I tak w kółko macieja przez 5 lat. Od tamtego czasu nie mogę ich zapuścić chociaż bardzo chcę. Stosowałam wiele odżywek, Waxa, włosy rosły, ale palce mnie tak świerzbiały, że musiałam wziąć nożyczki w łapy i je popodcinać. Mama ma dosyć walających się włosów po podłodze w łazience. Uporałyście się z czymś takim? Długo zapuszczałyście włosy? Jak się zmobilizować aby w końcu je zapuścić?
Ja powyrzucalam wszystkie nozyczki z domu Sprobuj a napewno pomoze POWODZENIA!!!!
MJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując