Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyposażenie dla dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 11:26   #8
dominique8891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 26
Dot.: Wyposażenie dla dziecka

Hej, ja kupowałam wszystko nowe, od łóżeczka, po wózek, fotelik do karmienia itp. To moje pierwsze dziecko, ale planuję jeszcze jedno, także wszystko posłuży podwójnie. Zamawiałam większość rzeczy przez internet, bo ciąża u mnie przebiegała trochę problemowo i nie miałam siły na latanie po sklepach. Wózek kupiłam 3w1 i gdy córka wyrosła z gondoli, przerobiłem wózek na spacerowke.lozeczko kupiłam też do przerobienia na tapczanik, więc też posłuży dłużej. Polecam takie rozwiązania. Jeśli potrzebujesz jakiejś porady, to chętnie napiszę co się u nas sprawdziło, a czego nie warto kupować wg mnie. Chodzika nie polecam że względów zdrowotnych, większość lekarzy odradza. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Jeszcze co do wózka, ja kupiłam od polskiego producenta, ceny oscylowaly w granicach 700-1000zl,3 w 1.serio.wiem że mamusie kupują wózki za kilka tysięcy złotych, ale ja uznałam że za markę nie będę płacić. I co mogę powiedzieć?to był najlepszy wybór jaki zrobiłam. Córka ma teraz 9 miesięcy i jeździ w spacerowce,wygodnie i nie widzę różnicy pomiędzy naszym wózkiem tymi za minimum 2000 złotych. Mamy koła pompowane, dosyć duże, nieskretne, dzięki czemu jedziemy wszędzie, nawet w górach. Także jeśli ktoś planuje dużo spacerować z dzieckiem i po różnych terenach, to małe plastkowe kółeczka odradzam. Tak jak i wózki 3-kolowe i te że skretnym przodem. Proste koła, pompowane serio nie powodują trudności w prowadzeniu, a na nierownym terenie uwierzcie, ze sprawdzają się idealnie, ba nawet w mieście gdzie jest dużo krawężników to te wózki z małymi koleczkami radzą sobie nijak. 😂
dominique8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując