Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-29, 17:22   #563
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Wiesz przemawia przez Ciebie tak wielka złość że aż cieknie... zluzuj i nie używaj takich słów... kobiecie nie wypada... bądź sobą... i uwierz stracisz szacunek dla samej siebie gdy będziesz kombinować zrobisz coś jemu... jego to nie obejdzie a Ty poniesiesz jeszcze większą porażkę... taki będzie finał tej gry...
Chyba masz problem z identyfikacją emocji...
Powiem tak... strasznie się wymądrzasz. Udzielasz tu rad jakbyś był najmądrzejszy. Ale przykro mi to stwierdzić, ale wątpię żebyś rozumiał uczucia kobiet. Jedyna osoba, która powinna tu "zluzować" to Ty.
Na co ja mam być zła? Na niego? Za to że mnie nie kocha? Że nie chce ze mną być? Za dużą dziewczynką jestem, żeby tego nie rozumieć, nie akceptować.
Dla Ciebie wszystko jest proste: Zapomnij i już. A tak się NIE DA. Swoje trzeba przeżyć, każdy etap zaliczyć: żalu, nienawiści, zemsty, aby później sobie powiedzieć "To już jest za mną".

A co do szacunku... Szanuję siebie teraz bardziej niż kiedykolwiek. I nic tego nie zmieni. Nawet on. I naprawdę nic mnie nie obchodzi co wypada, a co nie. A już tym bardziej czy mój ex będzie miał swoje trofeum, czy nie. Miłość to nie walka, gdzie są wygrani i przegrani.

Kompletnie zgadzam się z Enka333, uczuć nie można się wstydzić jakiekolwiek by nie były. Zachowując szacunek dla swojego życia wewnętrznego zachowamy szacunek dla siebie jako dla człowieka.
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora