Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - straszna cera, pomocy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-08, 22:07   #6
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: straszna cera, pomocy

Witaj, mam podobny, żeby nie powiedzieć, identyczny problem jak twój, kinda123.
Przesuszona cera, wydzielanie nadmiernego serum, brak odpowiedniego podkładu i ciągłe stosowanie maści od dermatologa wysuszających wypryski.
Ostatnio powiedziałam sobie -dosyć! Cały czas stoję w miejscu, stosuję antybiotyki, które działają przez 3miesiące, a potem wszystko wraca, pozostawiając po sobie wyjałowiony układ pokarmowy..
W grę wchodzi jeszcze izotek (który podobno działa cuda, jednak to ostateczność, dlatego też chcę wypróbować jak najwięcej możliwości walki z moją problematyczną, zanieczyszczoną cerą)
Nadal będę stosowała maść przepisaną od dermatologa, ale wymieniam wszystkie kosmetyki do pielęgnacji skóry. Cieszę się, ze trafiłam na twój post, bo mam szansę sprawdzenia i przetestowania poleconych kosmetyków.
Odwiedzę też dobrą kosmetyczkę(odwieczny wróg mojego dermatologa) by dowiedzieć się jakie ona proponowałaby rozwiązania dla mnie; może da się 'naprawić' skórę w inny sposób.
Czytałam też dużo pozytywnych komentarzy na temat naturalnych kosmetyków z BU, Naturalis itp., więc chyba będę musiała je przetestować
Tak jak powiedziałaś 'Coś przecież musi dać się zrobić.'

Co do Double Wear, podkład dobrze kryje, ale u mnie ważył się i również znikał miejscowo z twarzy. Jednak to mogła być w dużej mierze wina kremu, którego używałam.
Zakupię nowe nawilżacze, kremy pod podkład i wypróbuję DW raz jeszcze

Edytowane przez Himee
Czas edycji: 2011-02-08 o 22:09
Himee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując