Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-07-01, 15:02   #4131
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Hej, odswiezam wątek
Ostatnio z nowym facetem wreszcie wyszedl mi seks analny. Wczesniej probowałam z dwoma innymi partnerami, ale od razu mnie bolało i nic z tego nie było. Chyba po prostu wczesniej było za szybko, bo z obecnym najpierw był seks klasyczny oraz troche pobawilismy sie korkami analnymi - najpierw mniejszy potem większy. Partner był delikatny, przy kazdym korku pytał, czy mnie nie boli (nic nie bolało) a potem sprobował wejsc i poszlo. Nawet nie uzylismy lubrykantu, sama slina i sluz z pochwy wystarczyły. Moje odczucia były raczej neutralne, ale moze przy kolejnych razach będzie lepiej... Facet za to wniebowzięty, fajnie się na to patrzyło i usłyszałam w trakcie, ze dzięki mnie jego zycie jest takie piękne xD
Super, że próbujecie nowych doświadczeń [emoji3] Ja bardzo lubię, co jakiś czas zamiast klasycznego i powiem szczerze, że na tym etapie jestem już w stanie osiągnąć coś na kształt orgazmu w tych rejonach. Generalnie samą mnie to bardzo kręci i fakt ze coś tam się znajduje działa na mnie mega pobudzająco [emoji12]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując