Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 20:57   #88
kamila614
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: trądzik,blizny,rozszerzon e pory, brzydka cera :( mam już dosyc!

Jeżeli trądzik jest już w takim stanie, tak nasilony, to chyba lepiej znaleźć dobrego dermatologa. A jeśli chodzi o makijaż, to trochę zły pomysł. Nakładając puder, podkład na skórę z takimi problemami nasilamy go jedynie, ponieważ skóra pocąc się wchłonie to co na twarzy się znajduje co przyczyni się do kolejnych pryszczy. Może się powtórzę, ale dieta, dieta i jeszcze raz dieta! 0 słodyczy, czekolady, pikantnego pokarmu, kakaa, sztucznych słodzonych napojów itp. Bez tego da się żyć. A i ostatnio dowiedziałam sie od pani dermatolog, że samo mleko też może zaszkodzić. I nie wolno dotykać tych miejsc rękoma, nie zasłaniać grzywką, włosami.
Dodam tylko jeszcze, że nie miałam zwykłego młodzieńzego trądziku, tylko stany zapalne, ropne, jedno na drugim na całej twarzy z wyjątkiem polików. I dalej pewnie bym miała, gdybym się do tej DIETY nie stosowała. Żaden kosmetyk w takiej sytuacji nie pomoże tylko podrażni ( mówię o tch reklamowanych w telewizji itp)
Teraz wyskakują mi tylko pojedyncze pryszcze, albo przed miesiączką, ale to chyba nie uniknione.
kamila614 jest offline Zgłoś do moderatora