Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy z filmami dla dorosłych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-19, 00:15   #22
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Problemy z filmami dla dorosłych

Cytat:
Napisane przez EdytkaEdytka71 Pokaż wiadomość
Ale ja tu nie rozumie o czym wy wogole piszecie ,Jaka choroba ,jakie uzależnienie . Facet to po prostu lubi i tyle to go kreci Każdy ma jakies tam swoje indywidualne upodobania ,przecież to normalne i ludzkie.chłopak jest młody ,wnioskuje z tego jak widzi problem autorka i jej kolezanka .Chłopak jest młody to go kreci i jara ,nie ma tego na codzien a pewnie by chciał, no to se ogląda Jak się jest młodym to kazde coś innego niż moje, wydaje się nam choroba, zboczeniem itd.A to naturalne nie bede opisywac co mnie kręci i mojego męża Dziewczyny dorośnijcie trochę Problem jest w tym,,,,,




Że kolezanka nie potrafi rozmawiać z chłopakiem o tych sprawach, o swoich pragnieniach marzeniach, stad wnioskuje że są młodymi niedojrzałymi jeszcze ludżmi Z wszystkiego czasem się wyrasta i dorastaOboje nie potrafią ze sobą rozmawiać o swoich pragnieniach bo gdyby potrafili to nie musiałby az tak to oglądac a nawet jeśli to ona by to rozumiałą.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Wiele młodyc ludzi myśli ze jak partner lubi cos innego coś bardziej np. perwersyjnego to tojuz jest choroba i zboczenie i to trzeba leczyć no ludzie,,,ni episze złośliwie bo szanuje dziewczyny tutaj ale troszkę się usmiechnełam jak przeczytałam watek jego tytuł Jak ja bym wam napisała co ja lubie to pewnie byscie mie mnie przeklęły I ni euważam się za chora .Dziewczyny troszkę tolerancjiAutorko wątku to że on to lubi oglądać to nie znaczy że nie kocha swojej dziewczyny .Trzeba się szzanowac i akceptować takim jakim się jest, gdy się dwoje ludzi kocha .I nauczyć się akceptować swoje pragnienia marzenia bo jeśli tego nie zrobimy to związek jest bez sensu .Nawet jeśli sa to sprawy łóżkowe.
Proszę doczytać resztę postów, a nie tylko sam post główny, bo tam jest jaśniej wyjaśnione o co konkretnie chodzi - jak już wspomniane było wcześniej nikt nikomu nie może zabronić oglądania i to jest normalne, a problem leży w tym, że była prośba o ograniczenie tego oglądania ponieważ ją to w jakiś sposób rani, a odzew był jaki był
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87

Edytowane przez _madame_m_
Czas edycji: 2016-08-19 o 00:17
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując