Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-11, 09:14   #89
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Minimalizm w zyciu

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
ja chciałabym żyć minimalistycznie i mniej kupować, zwłaszcza kosmetyków i butów za to częściej podróżować, moim zdaniem na podróże i na zdrowe (= nie najtańsze) jedzenie warto jest w życiu wydawać pieniądze.
Mnie podróże mało cieszą. Ale to też dlatego, że nie ufam jedzeniu, którego sama nie zrobię :P
Nie umiem zjeść zupy w restauracji.
A nawet jak znajdę apartmanet z kuchnią w dalekim kraju no to przecież nie wezmę do walizki składników na kilkugodzinny lot xD

Jeszcze jak mam ciepłą wodę, ładną pogodę i dostęp do tańszych kosmetyków to spoko. Ale tydzień łażenia po zabytkach? można mnie wysłać za karę

Dla mnie to całe podróżowanie jest baardzo przereklamowane.

--
W lodówce mam niedużo, bo nie lubię jeść rzeczy na siłę tylko dlatego, że kończy im się termin ważności(kiedyś kupowałam jogurty w wielu smakach, teraz mam parę serków bieluch, które jem prawie codziennie i jakiś jeden/dwa słodkie na deser). Za to znowu zawsze mam zapasy rzeczy typu makaron, ryż, koncentrat pomidorowy, sos do sałaty i takie tam. Czyli tego co na pewno mi zejdzie i co ma długi termin.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2013-05-11 o 09:17
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora