Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-22, 18:24   #35
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi. Część 2.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
marysiamrysienka - ja też śmieci często przeysypwałam do siatek i dopiero tak wynosiłam ;p i tak pewnie ich nie zużyję
No dobra, ale gdzie jest w tym sens? Jeszcze może zrozumiałabym przesypywanie śmieci z kosza z pokoju, gdzie są praktycznie same papiery, ale kuchenne śmieci, gdzie są rzeczy mokre jest jak dla mnie obrzydliwe, bo jest w nich sporo bakterii.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
wow, fajnie

mnie z nóg zbiło w poprzednim wątku żę jedna dziewczyna cieszyła sie iż właściciel co 2 tygodnie wpada na kontrole porzadku i od każdego co miesiąc po 5 zł zbiera na środku czystości które kupuje

W mieszkaniu, które wynajmowałam przez bardzo krótki czas właścicielka, starsza pani, potrafiła w czasie weekendu przyjechać i całkowicie zakręcić grzejniki, przez co po powrocie była bardzo zimno (pokój był duzy, a grzejnik mały, więc jego nagrzanie zajmowało bardzo dużo czasu). Dodatkowo, już po mojej wyprowadzce, była współkokatorka powiedziała, że p. Zofia postanowiła wpaść i trochę posprzątać, skutkiem czego było wyrzucenie jej wszystkich kostek do gitary, bo uznała, że to śmieci
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując