Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-04, 08:30   #78
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość


Z perfumami jest taki problem, że zapach, który dla jednego jest boski, dla drugiego będzie kompletnym śmierdzielem Taki po prostu ładny i "bezpieczny" męski zapach to według mnie np. YSL L'Homme. Mój mąż woli generalnie cięższy kaliber, bardziej słodkie i gęste klimaty, ale tego zapachu również używa z przyjemnością, gdy ma ochotę na coś lekkiego i nie bijącego po nosie



To ja jeszcze dodam, że takim "bezpiecznym" zapachem wydaje mi się Euphoria Intense Calvina Kleina

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
To prawda, ale ja jeśli chodzi o perfumy to mam taki problem, ze wchodząc do drogerii zaraz boli mnie głowa i nie mogę się nawąchać zbyt wielu zapachów [emoji23] większość mnie dusi, więc chcę wejść, powąchać 2/3 zapachy i wziąć któryś. A tacie się na pewno spodobają, bo ogólnie lubi perfumy [emoji6] dziękuje za propozycję, obwącham [emoji6]
W galerii już święta, a w Boots już lecą nawet świąteczne piosenki [emoji16]
Spodobała mi się ta piżama z ostatniego zdjęcia. Kurde, mam sentyment do ciężarówek Coca-Coli [emoji57]
Ale miło popatrzeć na takie rzeczy
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam taki zajob w pracy od jakiś 5 tygodni, że nie wiem jak się nazywam. Bardzo dużo stresu, bardzo ciężkie przypadki, a do tego wczoraj spędziłam cały dzień w pracy (od 10-20), dziś siedzę tu do 14, a jutro też się zapowiada że będę musiała zawitać

Ach no i od poniedziałku nowy tydzien roboczy, oczywiście
Łączę się w bólu Do końca roku taki zapieprz mi się zapowiada Ale planuję wziąć trochę wolnego w okolicy świąt

Ciekawe kiedy zacznie się strojenie ulic i centrów handlowych. Mam zdjęcie z zeszłego roku chyba z okolicy 12 listopada, w centrum obok mnie pojawiły się wtedy dekoracje.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora