Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 11:28   #74
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez switezianka Pokaż wiadomość
Contax,

szczerze powiedziawszy, zaopatrując się w compact chciałam uniknąc pozornej mnogości kosmetyków na moim licu.
Compact wydawał mi sie wygodna, szybką forma makijażu i zależy mi na kryciu i matowieniu.
W kwestii bazy - nie mam doświadczenia,
a wszystkie podkłady - fluidy nie satysfakcjonują mnie swoja jakością - zbierają się w porach, twarz sie przetłuszcza, poprawiając makijaż osiągam tylko efekt maski
wiem, cos robie nie tak...
dlatego chciałam zainwestować w wielofunkcyjny kosmetyk.

Dzięki Moja Droga, że chcesz mi doradzać.
Zamieniam się w słuch,bardzo, ale to badrzo chętnie skorzystam z Waszych mądrych i doświadczonych rad i opinii

Ja używam już drugi, czy trzeci rok właśnie kompaktów pudrowych i moim faworytem jest wycofany obecnie DP Chanela. Ale nie oszukujmy się taki wielofunkcyjny kosmetyk nie załatwi wszystkiego. Jak oczekujesz matu (tu on osiąga mistrzostwo świata) i wyrównania kolorytu skóry, to będzie to strzał w 10 Przy większych niespodziankach, przebarwieniach, popękanych naczynkach czy blizenkach potrzebny będzie dodatkowo korektor. Aha i ja go nakładam dużym pędzlem do pudru, nie gąbeczką, dzięki czemu efekt jest lżejszy.

Nie wiem, czy korzystasz przy poprawkach w ciągu dnia z bibułek matujących wg mnie są nieocenione. Zbierzesz nimi nagromadzone serum i unikniesz nałożenia dodatkowej grubej warstwy pudru

Co do podkładów to może zainteresuj się bardziej podkładami lekkimi. Krycie można przecież regulować ilością nakładanych cienkich warstw.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora