Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 12:28   #81
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez switezianka Pokaż wiadomość
Soft Moja Droga,
dzięki Ci serdeczne za dzielenie się spostrzeżeniami - tak cennymi, bo przecież cenne są również kwoty wydawane na te nasze kosmetyki.
ja już jestem wściekła, jak pomyślę ile pieniędzy wyrzuciłam w błoto.

Uparłam się na ten Mat Lumier jak koza, zupełnie nie wiem, co mi odbiło.
jakieś wrażenie nieodparte o doskonałości tego kosmetyku kołacze mi sie w glowie.

Soft, a czy ten specyfik jest wydajny?
Jak Ci się go nakłada na mokro i jak wtedy zachowuje sie jego struktura?

alez Cię wymęczę tymi pytaniami
No niestety ceny w naszych polskich perfumeriach w porównianiu z innymi krajami sa naprawde zabójczeZaluje,ze wczesniej nie zaglądałam na wątek o truskawce tylko dopiero kilka dni temu

Co do wydajności to trzeba przyznac ze kompakty jednak starczają na troche krócej niz płynne. Ale z drugiej strony taki kompakt zastępuje takze puder sypki czy prasowany tak więc mysle ze wychodzi na to samo no i makijaz duzo szybciej sie wykonuje

Uwielbiam go na mokro bo wtedy własnie kryje najlepiej. Wtapia sie doskonale w skóre. Naprawde cięzko z nim przesadzić. Wdg mnie efekt po nim jest delikatny i bardzo naturalny, p4w takze o tym pisała - powstaje taki make-up " no make-up" Podoba mi sie tez to ze cera po nim jest taka satynowa. Najlepiej wygląda kilka minut po nalozeniu kiedy "zgra sie" z cerą.
Matuje dość mocno, więc mozna nałozyć na to jakis delikatnie rozświetlający puder np meteorki Beige Chic.

EDIT: ja tez wole co prawda kupowac w perfumerii nawet ze wzgledu na to, ze nie musze martwic sie o przesylke no i mam 100% pewnosc ze kosmetyk jest 1wszej swiezosci. Ale w wątku o truskawce widziałam ze dziewczyny były naprawde zadowlone, wiec czemu nie sprobowac? Jesli okaze sie cos nie tak poprostu wiecej sie tam nie kupi i tyle
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-02-26 o 12:35 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora