Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-19, 18:20   #2976
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
A plamy po bankach mydlanych schodzą ? Bo to moja zmora. Koszulki do wywalenia. Całe w jakieś szare kropki.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nie wiem. Daje rade z kupa (bez namaczania nawet wcześniej), bananem, kawa, 10x prana herbata

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Magda bardzo mi. Przykro

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

My prywatnie w tym tygodniu idziemy na badania. Na nfz w 2thg się nie da tego załatwić... Na szczęście mąż i Maciek sa w pakiecie męża za darmo. Ja za siebie muszę zapłacić


Długi weekend u teściów. Niby odpoczelam ale oni nie dają rady z Maćkiem który jest wszędzie i np w 4 minuty 11x w 3 dorosłych zwrócili mu przy stole uwagę. Miałam liczyć 5 minut ale mi go. Szkoda było więc go zabrałam a on się rozplakal mówiąc że jest mu. Przykro... Więc niby odpoczelam ale zamiast pilnować macka to pilnowalam innych jak się nim opiekują... Dramat jakiś. Nie wiem o co im chodzi. U mnie w domu sobie tak nie pozwalają a tam dali czadu...
W dodatku poklocilam się z mężem fest
Więc dziś żeby odreagować szpital i ten wyjazd i kłótnie to nie. Robiłam nic. Dosłownie wstałam po 7 usiadłam na kanapie i wstawalam po jedzenie i zamotac hele w chuste... Obejrzałam film i 7 odcinków serialu (chyba po. 24minhty)..od rana do. 15

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Chętnie zobaczę ten serial. Ja dziś zaczęłam working moms czy coś takiego też spoko po 24minuyy takie odmozdzajace

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując