Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2019 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 12:45   #2061
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez bbabol Pokaż wiadomość
Marudziłam, ze nie umiem słuchać swojego ciała, a tu mnie dziś złapało kłucie jajnika, które mi się utrzymuje już z pół godziny Więc chyba po prostu ignorowałam to w poprzednich cyklach
To kłucie + ten dzisiejszy nagły dziwny spadek temperatury + śluz, który już wczoraj zaobserwowałam... chyba wszystko wskazuje na owu - zobaczę, czy moje podejrzenia pokryją się z testem wieczorem.
Spojrzałam w kalendarz i to chyba 12 dc (coś źle przeliczyłam wcześniej), a poza tym piję zioła o. Sroki, więc może dostałam hiperprzyśpieszenia
20.09. wyjeżdżam na wycieczkę, więc na szczęście przez cały weekend nie będę mieć czasu testować i się wkręcać (z resztą obiecałam sobie testować w terminie @, więc około 30.09 ).

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



Ja sobie dawałam tak wmawiać przez rok, potem sama zaczęłam z tym walczyć na własną rękę i chyba dobrze zrobiłam, z tym że castagnusem. A progesteron też mi wychodził w normie, więc mój gin nic z tym nie robił. Ale u mnie problemy wynikały chyba z podwyższonej prolaktyny.
A dokąd jedziesz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora